Рецензии «Джордж і блакитний супутник»

• Якби мені років в 6 дали почитати цю книгу...
    Juliya , 30 июня 2018 г.
    Це мій перший досвід читання дитячої науково-популярної літератури. Наукова інформація в книзі подається як частина сюжету і, найчастіше, виноски читати дуже цікаво і пізнавально. Дивовижні пригоди дітей в космосі можуть затягнути навіть дорослу людину. Мені самій стало цікаво, які пригоди будуть у хлопців далі.

Що ж саме являє собою книга про Джорджа? Джордж - це саме та книга, в якій ти вирушаєш в космос, знайомишся з його секретами, а так само з хлопчиком, який дуже прагне до науки. Незважаючи на те, що деякі факти мені були не цікаві, такі як діаметр планет, частинки і маса, але решта мене шалено зачепило. Особливо фото галактик і різних планет. Це просто неймовірно, можна розглядати годинами!

І звичайно ж найголовніше - це основна думка книги, яку Джордж озвучує в самому кінці: Наша планета чудова і дивовижна. А головне - вона наша! Ми - частина планети; ми складаємося з тих же елементів, що і вона. І ми повинні, ми зобов'язані дбати про неї.

Якби мені років в 6 дали почитати цю книгу, то я точно захопилася б наукою і вивченням всесвіту! Можу сміливо рекомендувати як дітям, так і дорослим!