Рецензии «Дракони, вперед!»

Елена, 15 мая 2015 г.
    Сын (8 лет) прочитал книгу с большим удовольствием. Даже плакал, что она закончилась Иногда перечитывает интересные моменты
    Ольга, 5 мая 2015 г.
    Ребенок (10 лет) читал не отрываясь!!!
    Первая книга, которую он прочитал без нашего принуждения
  • Дракони бувають різними
    Галина Заборська, 15 июня 2017 г.
    Сучасні батьки сучасних дітей стикаються з проблемою небажання дітей читати. Причину цього явища можна шукати довго та розмірковувати чому це так. Проте, я думаю, що дитину не потрібно змушувати читати, достатньо знайти цікаву книгу, а ще краще прочитати її разом і обговорити найбільш цікаві моменти. Розповідь про драконів та пригоди підходить для цього якнайкраще.
    Книга "Дракони, вперед" приваблює перш за все обкладинкою, з таким собі "мімімішним" дракончиком, пухнастим наче кошеня та крильцями наче у метелика.
    Сюжет казкової повісті являє собою мікс різних жанрів: фентезі з елементами детективу, пригодами та коротенькими енциклопедичними вставками.
    Герой повісті, звичайний київський школяр Михась Вербицький, який захоплюється рослинами, і саме через своє захоплення потрапляє у дивовижні пригоди, знайомиться з драконами, що мешкають в Україні (виявляються такі є і їх досить багато), рятує їх від смертельної небезпеки, стає «Навігатором Драконів» та допомагає їм повернутися на свою Батьківщину.
    Це книга про дружбу, одвічну боротьбу добра зі злом та відповідальність за свої вчинки.
    У повісті в ігровій формі описуються окремі кімнатні рослини, їх властивості та особливості, даються пояснення незрозумілих термінів. Крім того у книзі присутні елементи географії: читач разом з драконами та Михасем може здійснити подорож, вздовж Дніпра, з Києва, до Кримських гір, знайомлячись з Олешківськими пісками, Дніпровськими порогами та Дніпрогесом.
  • Драконий характер
    Крістіна , 14 июня 2018 г.
    Современные родители современных детей сталкиваются с проблемой нежелания детей читать. Причину этого явления можно искать долго и рассуждать почему. Однако, я думаю, что ребенка не нужно заставлять читать, достаточно найти интересную книгу, а еще лучше прочитать ее вместе и обсудить наиболее интересные моменты. Рассказ о драконах и приключения подходит для этого как нельзя лучше.
    Книга "Драконы, вперед" привлекает прежде всего обложкой, с неким "мимимишним" дракончиком, пушистым как котенок и крылышками как у бабочки.
    Сюжет сказочной повести представляет собой микс разных жанров: фэнтези с элементами детектива, приключениями и коротенькими энциклопедическими вставками.
    Герой повести, обычный киевский школьник Миша Вербицкий, который увлекается растениями, и именно из-за своего увлечения попадает в удивительные приключения, знакомится с драконами, проживающих в Украине (выявляются такие есть и их достаточно много), спасает их от смертельной опасности, становится «Навигатором драконов» и помогает им вернуться на свою Родину.
    Это книга о дружбе, извечной борьбе добра со злом и ответственность за свои поступки.
    В повести в игровой форме описываются отдельные комнатные растения, их свойства и особенности, даются объяснения непонятных терминов. Кроме того, в книге присутствуют элементы географии: читатель вместе с драконами и Мишей может совершить путешествие, вдоль Днепра, из Киева, в Крымских горах, знакомясь с Олешковскими песками, днепровскими порогами и Днепрогэсом.
  • Книга,яка читається на одному диханні
    Глухова Евгения, 17 мая 2018 г.
    Книгу купила для дев'ятирічної доньки, щоб увечері перед сном читати її одна одній по черзі. І книга виявилася чудовою! Незважаючи на велику кількість сторінок, тому, що книга дійсно товстенька, вона все одно читається дуже швидко, тому що сюжет дуже захопливий і донька дуже поспішала дізнатися, що ж далі буде з дракончиком Хомою.
    Казка дуже цікава ще й тому що в ній є багато і ненав'язливо описаних цікавих фактів, а ще там дуже добре розкрите питання дружби і тема піднята великим А.Екзюпєрі, - "що ми відповідальні за тих, кого взяли під свою опіку")))
    У книжці чудові ілюстрації, особливо сподобалось доньці те, що автор книги є і її ілюстратором, тобто ми можемо побачити героїв такими, якими дійсно їх собі уявляла авторка!
    Незважаючи на те, що головні герої тут маленький дракон Хома та хлопчик, що його виростив, але дочці сподобався дракон на ім'я Спайк, вона навіть плакала, коли дракон мав померти. Навіть зараз, роблячи уроки, донька згадує Спайка і його фразу: "Спайк, думати")))
    Обов'язково купіть цю книжку своєму синові чи донці і нехай вони поринуть у чудовий світ магії та дружби)