Рецензии «До біса почуття. Як вибратися з лайна»

• Фільтруймо емоції!
    vasiLIT , 16 марта 2018 г.
    Книга «До бісу почуття» відомого психіатра Майкла Беннета та його доньки привертає увагу вже тільки своєю назвою. Книга покликана допомогти вдосконалити свою особистість. Насправді, книга не зможе змінити життя цілком, але допоможе покращити свій ментальний стан. В ній гарно дотриманий баланс між науковими дослідженнями та прикладами з життя реальних людей. Книга не набридає, водночас розкриває дуже важливі проблеми психології людини. Автори торкаються найпростіших буденних речей нашого життя: простих почуттів, самооцінки, несправедливості, емпатії, добра, кохання. Книга описує страхи людей від суспільних стереотипів, нав’язаних ярликів та кліше. Основне повідомлення – не варто перейматися тими речами, які від нас не залежать. Книга допомагає осмислити те, що наше життя ніколи не буд ідеальним, в ньому завжди будуть присутні проблеми та завдання. Книга вчить відсіяти непотрібні елементи буднів, а сконцентруватись на важливих саме для нас речах. Дизайн та оформлення палітурки просто фантастичне, переклад дуже якісний, папір цупкий, кремового кольору. Книгу рекомендую всім читачам.
  • "До біса почуття"
    Марія Терещук, 5 марта 2018 г.
    Доволі специфічна книга. Починається з того, що автор простерікує про те, що його книга вже особива тим, що він не приховує...власного прізвища, на відміну від більшості, на його думку псевдофахівців. Вже це видає, що він зі своєю донькою-співавторкою ошивається в якійсь паралельній реальності.

Структура книги уособлює собою якесь безладне та хаотичне нагромадження текстового матеріалу. Спершу йде підзаголовок. Варто віддати належне, потенційний читач може легко повестися й придбати цю книгу, оскільки в підзаголовках збурюється доволі актуальна для багатьох проблематика. Далі йде теорія. Далі - перелік хибних та нереалістичних (на думку автора) поривань. Декілька тематичних прикладів. Потім автор дає поради, що здебільшого переважно зводяться до того, що слід просто забити на все, адже нічого нереально проконтролювати в цьому житті і й далі успішно тягти свою лямку.

Ще автор чи жартома чи всерйоз пропонує писати якісь листи тим, на кого людина зачаїла образу. При чому подає це в форматі з претензією на наявність у себе почуття гумору.

По правді, практично нічого корисного не винесла з цієї книги для себе.