Рецензии «Дневничок. Наши заметки о нашем ребенке»

• Для ідеальних мам!
    Іван, 28 ноября 2016 г.
    «Дневничок. Наши заметки о нашем ребенке», по суті, прекрасно продумана записна книжка, до якої можна вносити найрізноманітнішу інформацію про дитину: з моменту зачаття до моменту закінчення школи (за деякими критеріями - аж, до моменту повноліття). Чудовий підручний матеріал для тих, хто хоче зберегти пам'ятні моменти з життя свого чада, та потім, вже набагато пізніше - с легкою тривогою та відчуттям «ня» продивлятись записи й згадувати. З фізичної точки зору щоденник має щонайкращий вигляд: цупкий папір «на роки», така ж , тільки ще з цікавим оформленням, обкладинка. Дійсно матеріал, здатний довго та надійно зберігати найприємніші спогади.
    Щодо наповнення, пропоную пробігтись по главах:
    1. «Паспортна частина» - сюди вклеюються фотографії (мама + тато, малюк в різному віці) вносяться записи (про дитину, її батьків (як познайомилися, коли одружилися), інших важливих родичів), а також відмітки (є місце, куди можна прикласти та обвести ручку або ніжку немовляти, ставити підписи дитини в формі «каляки-маляки» в різному віці).
    2. Передмова автора (Комаровського). Коротко про щоденник.
    3. Вагітність. Короткі, цікаві та життєстверджуючі поради від автора для молодих тата й мами. Далі місця для заповнення інформації: про попередню дату й обставини зачаття, міні-записна книжка, куди можна вносити потрібні вагітній мамі телефони та розклад роботи лікарів, медична інформація про батьків. Присутнє місце для інформації про відвідування акушера - гінеколога (що сказали, призначили, які були аналізи, тиск, вага та ін.), результати обстежень, УЗД, а також шкала для відстеження динаміки маси й тіла.
    4. Пологи та пологовий будинок. Трохи від автора + поради, що взяти з собою в пологовий будинок, місце для внесення інформації про пологовий будинок, опис перебігу пологів. Далі - місце для занесення докладної інформації про новонародженого, та період його перебування в лікарні в перші дні життя.
    5. Ріст та розвиток. Місця для запису ваги, росту в різному віці, а також інших антропометричних показників (окружності голови, прорізування зубів, розміру взуття). Далі розділ «Що і коли?», де перераховані навички, знання та вміння, а батьки вносять інформацію про терміни та особливості здійснення їх малюком. Крім того, відводиться місце для фіксування інших «цікавинок» про дитинку - які любить мультфільми, книги, передачі, є спеціальне місце для ведення «особистого словника».
    6. Годування. Трохи від автора, та знову місце для запису даних про годування, контрольні зважування, молочні суміші, соски, зціджування, прикорм, смакові переваги та інше. Є окреме місце для записів про купання, спосіб життя та стан здоров’я.
    Найголовніше те, що крім всього цього можна залишати відомості на найрізноманітніші теми про дитинку. Тут, повністю Ваша фантазія! А місця вистачить на все! Однозначно, за повноту того, про що можна писати - виданню всі 5 балів.
    Юлия, 6 апреля 2015 г.
    Покупала такой дневник для первого сыночка и такой же выбрала для младшего. Большой, красочный, интересный, куча разделов. Причем вести можно с начала беременности его. Есть такие разделы, до которых даже просто не дошла. Толстый и большой он. Хватит на очень долго вести его )) Цена и качество на высоте.
    инна, 26 января 2015 г.
    очень интересный дневничёк!только его нужно заказывать с начала беременности,чтобы отмечать все мелочи на протяжении всей беременности!пришлось реанимировать всю девичью память!заказала 2 дневничка для двоих своих деток!пришли очень быстро!очень довольна!
    Inna, 26 января 2015 г.
    Любая книга Комаровского - это шедевр, а Дневничок - тем более. Аналогов ей нет. Все о ребенке - от зачатия, беременности до свадьбы - любому выросшему ребенку будет интересно прочитать о себе такое через много лет
    Светлана, Киев, 27 ноября 2014 г.
    Дневничок - очень замечательная и полезная вещь. Это не просто тетрадь для заметок о Вашем ребёнке, а - маленькая энциклопедия. В Дневничке содержится много полезных советов и рекомендаций от доктора Комаровского. Также предусмотрено место для фото - самых важных моментов Вашего сокровища.
    Юлія, 18 сентября 2014 г.
    Книга-щоденник я записую все про свого малюка,є місця для фото.Дуже удобно заповнювати!