Рецензии «Де Санта?»

Де Санта?
180 грн
  • Отличная книга, качественно выполнена и интересно наполнена.
    Анастасия , 12 января 2018 г.
    Виммельбухи стали для меня настоящим открытием!
    Данная книжечку покупалась на подарок дочке в год и два месяца (несмотря на 3г+)

В книге нет как таковой истории, но именно в этом и плюс, можно придумать свою, необычную и каждый раз новую. Такая книжка развивают логику, внимание.

Книга подойдет для разных этапов развития малыша, она может выполнять такие функции как: ознакомительную, можно знакомить малыша с городом, животными и много чем (на каждом развороте своя история); поисковую, когда малышу надо найти гномов и Санту (героев книжки); развивающую фантазию.

Безусловным плюсом является твердый переплет и страницы, которые удобно переворачивать и дергать - ничего не рвется!
    По наполнению все здорово: много ярких и хорошо прорисованных картинок, есть что рассматривать и что изучать. Для деток постарше большим плюсом считаю задания и поиски героев - учит внимательности к деталям и усидчивости.

Сама, будучи большей 28-ми летней теткой засиделась на несколько часов за чудо книгой!

Однозначно рекомендую к приобретению!
  • Різдвяний настрій гарантований!
    Julia Dutka, 12 февраля 2018 г.
    Якщо вам потрібна книга для маляти, яке ще не вміє читати, то ось вона. І це не просто книга, а цікавий квест з пошуку Санти та його малих зелених побратимів ельфів (кожен з яких, до речі, має свій неповторний стиль і призначення).

Проводила експеримент: дворічна дитина виконує завдання швидше, ніж доросла 30-річна тьотя, якій жодного разу не вдалось відшукати всіх ельфів (9 максимум - на останньому розвороті).

Сам віммельбух - з щільного картону, який не повинен затріпуватись від частого перегортання. Тексту у ньому мінімум - тільки коротка історія того, що і як треба буде робити. Є й відповіді, щоб хтось потім не казав, що "нема там всіх тих ельфів".

У "Де Санта?" багато червоного, але цей колір не сприймається як якийсь натяк на агресію, а як святковий кожушок Різдвяного Діда і зарум'янені на морозі щічки.

Але шукати Санту на пляжі серед таких же Сант в шубах поверх купальників, ох, як важко, тож запасіться терпінням, а малечі підготуйте якогось смаколика, щоб процес йшов веселіше.