Рецензии «Де Санта?»

Де Санта?
180 грн
Средняя оценка
2
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Отличная книга, качественно выполнена и интересно наполнена.
  Анастасия , 12 января 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Виммельбухи стали для меня настоящим открытием!
  Данная книжечку покупалась на подарок дочке в год и два месяца (несмотря на 3г+)

  В книге нет как таковой истории, но именно в этом и плюс, можно придумать свою, необычную и каждый раз новую. Такая книжка развивают логику, внимание.

  Книга подойдет для разных этапов развития малыша, она может выполнять такие функции как: ознакомительную, можно знакомить малыша с городом, животными и много чем (на каждом развороте своя история); поисковую, когда малышу надо найти гномов и Санту (героев книжки); развивающую фантазию.

  Безусловным плюсом является твердый переплет и страницы, которые удобно переворачивать и дергать - ничего не рвется!
  По наполнению все здорово: много ярких и хорошо прорисованных картинок, есть что рассматривать и что изучать. Для деток постарше большим плюсом считаю задания и поиски героев - учит внимательности к деталям и усидчивости.

  Сама, будучи большей 28-ми летней теткой засиделась на несколько часов за чудо книгой!

  Однозначно рекомендую к приобретению!
 • Різдвяний настрій гарантований!
  Julia Dutka, 12 февраля 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Якщо вам потрібна книга для маляти, яке ще не вміє читати, то ось вона. І це не просто книга, а цікавий квест з пошуку Санти та його малих зелених побратимів ельфів (кожен з яких, до речі, має свій неповторний стиль і призначення).

  Проводила експеримент: дворічна дитина виконує завдання швидше, ніж доросла 30-річна тьотя, якій жодного разу не вдалось відшукати всіх ельфів (9 максимум - на останньому розвороті).

  Сам віммельбух - з щільного картону, який не повинен затріпуватись від частого перегортання. Тексту у ньому мінімум - тільки коротка історія того, що і як треба буде робити. Є й відповіді, щоб хтось потім не казав, що "нема там всіх тих ельфів".

  У "Де Санта?" багато червоного, але цей колір не сприймається як якийсь натяк на агресію, а як святковий кожушок Різдвяного Діда і зарум'янені на морозі щічки.

  Але шукати Санту на пляжі серед таких же Сант в шубах поверх купальників, ох, як важко, тож запасіться терпінням, а малечі підготуйте якогось смаколика, щоб процес йшов веселіше.