Рецензии «Де їсть і з ким спить Фреймут»

• Жах.
    anastasi77777 , 5 января 2017 г.
    Дуже не цікава книга. Це просто 160 сторінок дурного (вибачте) тексту. Книга буквально немає смислу. Кажуть, що це ілюстрована художніми фотографіями та малюнками книга - це є містифікованою біографією і літературним щоденником Фреймут. Але з прекрасної ідеї нічого не вийшло. Я взагалі не зрозуміла, що цінного може тут бути.
    В описі написано: За задумом Фреймут, ця книжка — більш ніж мандрівник або щоденник нотаток. До вашої уваги — неcподівані візії міської культури, готелів, ресторанів, кав’ярень і майже візіонерські розповіді про зачаєних духів міста.
    З усіх цих рекомендацій половина - це абсурд. Я перевірила десь десяток цих порад і кожен раз натикалась на те, що це більше схоже на проплачену рекламу.
    Єдині люди, котрим це може сподобатись - це маркетологи (які мають повчитись рекламі тут) і фанати Ольги Фреймут. Адже, по факту, тут нема тексту. Тут є набір слів, що наче щось мають значити.
    Як же я розчарована. Люблю формат таких книжок, люблю такі поради, але ж тільки коли вони справжні.
  • Вдохновила
    Алина Зубенко , 13 апреля 2018 г.
    Узнала о книге давно, но далеко не сразу захотелось ее купить. И вот в конце марта резко припекло) Наконец-то и я этой весной прочла эту книгу, которая мне, как следящей за творчеством Фреймут, была очень интересна. Много нового и интересного, некий вызов и эпатирование есть, но это лишь для приукрашивания и придания некой ауры. Прочтение затягивает, я прочла практически за день, чуть больше. Самое главное что может дать книга - вдохновение и приумножение уверенности в себе, вера в свои силы и желание развиваться. Очень хотелось бы прочесть также книгу по этикету, которую Оля запланировала к изданию. Не все ее взгляды можно разделить, с чем-то можно не согласиться, но узнать мнение и прочувствовать человека всегда развивает и тебя самого.
    Оформление прекрасное, милые рисунки, приятная бумага на ощупь и запах, милая ленточка-закладочка. Хорошо, что есть автограф автора, было бы еще лучше заиметь реальную подпись от руки на первой странице. Не поняла немного реакцию Притулы, как по мне, то Оля там вообще особо ничего личного и не задела, чего было так набрасываться непонятно.
    Для всех почитателей галичанского стиля:)
  • Отзыв
    Катерина Цыганкова, 26 декабря 2015 г.
    Ця книга - як вино з насиченим букетом, як складний вітраж, як спірний образ, який не подобається, але і відірвати ока не можеш. Це не висока література - забагато брендів, але і не глянець - забагато почуттів: до місць, до чоловіка, до себе. Часом книга тішить, іноді смакує, як вишуканий делікатес, а місцями - невимовно дратує, що хочеться кинути її з балкону. Але букви наповнені, не пусті, тому байдужими не залишають.

Для кого: здебільшого для фанатів Ольги Фреймут. Не бійтеся дарувати цю книгу дівчаткам, які вважають Ольгу своїм кумиром. Найкращі книги для захоплених підлітків - автобіографії кумирів.
  • Ольга Коник-Фреймут
    Тетяна , 14 июня 2017 г.
    Книга мені сподобалась. Зрозуміють її не всі, зокрема, ті хто не проживають на Західній Україні... справа в діалекті і у висловах автора... суть книги зрозуміла - це провокація (як писала в своїй рецензії А. Мазур), це правда про заклади, повз які ми проходимо кожний день, але не догадуємося, що там коїться в середині. Сподобалось те, що Фреймут пише правду, гірку, пекучу правду. Оформлення вишукане як і сама авторка. Є червона закладка, це так в її стилі. Багато розповідей про власне життя, поради для жінок. Не сподобалось величезна кількість порівнянь всього із всім. Особливо, це описи "мужчинчиків", складалось враження, що в автора великі проблеми із цим, бо так як вона їх описує говорить про те, що вона занадто багато часу приділяє цій темі в свому житті. В загальному, я рекомендую цю книгу і друзям і вам, вороги!:) Але очікувала трохи іншого...таку саму Олю Фреймут ми бачимо по телевізору, і таку саму я її прочитала в книжці, а хотілось чогось сокровеннішого, побачити її тендітною і беззахисною жінкою.
  • Отзыв
    Мария Порох, 22 сентября 2015 г.
    Прекрасное оформление и не менее прекрасное содержание!
  • Ще одна книга, яка змінює погляди на життя
    Anastasiya Makarchuk, 24 декабря 2017 г.
    Дякую тобі, Фреймутко, за таку чудову книгу. Тепер це ще одна в моїй колекції книга життя. Рекомендую кожній знайти поміж рядків заповіді жіночого щастя. Така рідна, і така чудова книжка прочитана за вечір!
    Коли жінка хоче змінити свою долю - вона змінює.... а які рядки присвячені Шанель. Аж самій захотілось, щоб вона стала моєю хрещеною. Кожна жінка повинна цінувати себе, адже за неї цього ніхто не зробить.
    А готелі, а подорожі....ох Олю!

Надзвичайне життя прекрасної жінки!!!

Раніше якось не любила Фреймут, а тут... а тут вона тепер одна з улюблених жінок нашої країни. Мама, жінка, коханка. Здається мені, що вона геть інша, ніж на телебаченні. Вона краща, і вища за нас всіх. Тих хто терпить і не вірить у себе.

Обовязково потрібно прочитати тим, хто не долюблює себе, хто вважає не гарним чи взагалі бридким. Все у наших руках, і тільки ми можемо змінити цей світ.

Косметика, посуд, готелі, креми для рученят, одежина, відпочинок, Шанель, ...
    Я також відтепер хочу постаріти природньо, а не ходити, як ті розколоті жаби....
  • Озыв
    Ирина Бабюк, 13 сентября 2017 г.
    Эта книга о манерах, утонченности, женственности, быте, путешествиях, любви к детям, саморазвитии, также имеются советы и подсказки, решения с помощью которых можно улучшить свою жизнь. Все это хотела донести до людей автор, получилось у нее это или нет, решает каждый сам для себя. Читая эту книгу, можно не только получить интересные советы, но и узнать саму Ольгу Фреймут с другой стороны.

Возможно, кому-то могут показаться слишком прямолинейными высказывания Ольги, и книга покажется неким разочарованием, несоответствием ожидания и реальности.

Ольга Фреймут - сильная духом женщина, мать, карьеристка и просто человек, вдохновляющий многих других людей. Это не просто книга, можно сказать, что это скорее ее личный дневник с полезными заметками.

Визуально приятно лицезреть перед собой светлую, минималистическую по сочетанию цветов обложку, радуют также зарисовки и фото находящиеся в книге. Качество бумаги и переплета просто отличное.
    Книга имеет презентабельный вид и может стать прекрасным подарком.