Рецензии «Что делать, если...»

• Терпіння, лише терпіння! А ще трішечки любові)
    Валентин, 18 мая 2017 г.
    Привіт усім! Щодо наступного матеріалу, сміло зауважу - ТАКА КНИЖКА МАЄ БУТИ В АРСЕНАЛІ КОЖНОЇ РОДИНИ! Точніше, її має прочитати кожна дитина.
    У житті бувають різні непередбачені ситуації: пожежі, землетруси, повені .... Як бути в таких випадках - дітей навчать в школі! А бувають інші ситуації, так би мовити - життєві/побутові, і до таких ситуацій дитина теж повинна бути готовою! У цій книзі в цікавій формі розповідається, що робити в разі, якщо малюк заблукав, не встиг вийти з вагона метро, як себе вести в випадку, коли серед вулиці нападають чужі злі собаки, як перестати боятись темряви й монстрів. Інші ситуації - що робити, якщо вдома залишився один, та хтось дзвонить в двері, як перестати бути предметом насмішок з боку других дітей. І це ще далеко не все. Є багато інших ситуацій зі способами їх вирішення. Зокрема, моєму малюку впала в думку цікава інформація щодо різної погоди на вулиці, як себе вести, коли дощ, сніг, мороз чи велика спека.
    Видання «Что делать, если...» написане в легкій, дуже зрозумілій манері, на кожній сторінці веселі картинки - дітям таке розглядати буде однозначно цікаво. Книжка безумовно сподобається дітям будь-якого віку: і дошкільнятам, і школярам, і навіть дорослим. Так-так! Особисто в мене нічого подібного в дитинстві не було, тому і я полистав цю літературу з дуже великим задоволенням. А діти - то й взагалі листають її знову і знову. Вже скоро дірки в сторінках будуть) (найкраща оцінка дійсно хорошій літературі - її пошарпані, «затягані» сторінки). Мені ця книжка нагадує мультик про Аркадія Паровозова))) Одним словом, книжка дуже класна.
    Багато хто скаже: «Та я вже своєму чаду про все це говорив тисячу разів!» Можливо. Однак, не все сказане дорослими гарно засвоюється дітьми! А тут, і цікаві малюнки-супровід, і веселі персонажі на них - все, що сприяє доброму розумінню матеріалу. Автор книжки Людмила Петрановская має рідкісний талант писати зрозуміло, як для дітей, так і для дорослих. За це їй окремий респект. РЕКОМЕНДУЮ всім, у кого є діти або онуки, придбати цю книгу!