Отзывы «Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті»

Лучшие отзывы
  • Отзыв
    Максим , 3 июля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Читав за два заходи: спочатку не прийшовся стиль автору, може поганий був переклад, з другого заходу все пішло "як по маслу", може доріс до тексту, або поточні життєві питання позитивно подіяли на мою спроможність дивитися на світ критично.

Ця книга дає змогу подивитися на світ під новим кутом, що дійсно цікаво. Якщо якщо бути наполегливим читачем, дає декілька корисних життєвих порад. Це все зібрано у першій половині книги. Суть другої половини не зрозумів, припускаю, що вона для надання книзі "поважної товщини".

На жаль як і більшість поп-наукової літератури грішить тим, що окрім основної ідеї викладає купу побічних та наливає "води", що перевантажує та спантеличує читача, заставляє губити основну думку. Я б з радістю віддав більші гроші за книгу якби автор зекономив мій час та не давав побічного матеріалу.

Не знаю чи це проблема мого видання чи оригінального твору, але більше 10% книги займає бібліографія. Це взагалі законно? На початку твору автор сміється з того, що науковці просувають власні статті та книги через поважну бібліографію, мабуть в кінці книги він перевіряє чи читач був уважний?