Рецензии «Читаємо і граємо.Трицератопс»

• Такий милий Тіммі
    Oksana Lytvynchuk, 20 июля 2018 г.
    Був у мого малого період неймовірного інтересу до цих доісторичних велетнів. І для того, щоб урізноманітнити нашу бібліотеку купувала різного роду книжки про динозаврів. Бажання аж занадто вкладатися в таке захоплення зовсім не було, тому завжди звертала увагу і на бюджетні варіанти. Так у нас заявили дві книжки із серії про тварин.
    Перше, що привернула мою увагу, це досить оригінально оформлена палітурка. Це і мила мордочка головного героя на обкладинці, і його продовження на звороті де зображені спинка і хвостик. Таким чином можна розглянути трицератопса з двох сторін.
    Відкривши книжку зразу можна прочитати цікаві факти про головного героя. Далі йде історія динозавра Тіммі, який мріяв бути наймогутнішим. А по її завершенню мораль. В даному випадку вона така: «Розум - джерело могутньої сили!».
    Ілюстрації яскраві, виконані в приємних для очей кольорах. Кожна з них доповнює написаний поруч з нею текст.
    Далі вісім сторінок займається розмальовка, а після неї вісім сторінок завдань, головним героєм яких є Томмі.
    В цілому своєю покупкою я задоволена. Дитина отримала задоволення і від історії і від завдань, а ще дізналася цікаві факти.
    Тому книжку рекомендую як бюджетне і достатньо якісне видання.