Рецензии «Червона Шапочка. Перша казка з рухомими елементами»

• "Червона Шапочка"
    masha.chekareva Чекарёва , 22 июня 2018 г.
    Казка "Червона Шапочка" свідчить про те, що життя сповнене несподіванок, і не всі люди мають добрі наміри. Отож не варто довіряти тим, кого мало знаєш, адже це може призвести до негативних наслідків.
    Початок казки досить-таки дивний: мати вирішує відправити свою маленьку донечку віднести ласощі до бабусі. Сама ідея, звісно, сповнена позитивних намірів. Однак, чи замислювалася матір, як її дитина буде самостійно йти через ліс та які небезпеки можуть зустрітися на шляху беззахисної дівчинки? Дивно, що матуся про це не подумала. Як би там не було, Червона Шапочка потрапила в страшну пригоду, і не відомо, чим би це все закінчилося, якби на допомогу не прийшли мисливці.
    Сама по собі історія досить-таки захоплююча. Доля Червоної Шапочки та її бабусі викликає в маленького читача щире співчуття і непідробні переживання. Отож, рекомендую прочитати казку "Червона Шапочка" кожній дитині, адже ця історія не лише зацікавить малечу, а й навчить діток бути розумними і обережними, адже без цих навиків важко прожити в цьому світі.