Рецензии «Час обідати!»

Средняя оценка
1
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • "Час обідати!"
  Мария , 19 сентября 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Інколи буває досить-таки важко змусити дитину пообідати, адже малюки зазвичай вважають супчики значно менш привабливими, ніж солодощі, до того ж нерідко дітлахи відрізняються поганим апетитом, тому батькам доводиться постійно вигадувати нові рецепти і йти на певні хитрощі для того, щоб змусити своїх неслухняних крихіток їсти.
  Як же зробити так, щоб впертий малюк полюбив обідати і їв корисні гарячі страви із задоволенням? Звісно, що у батьків може бути різний підхід до вирішення цієї досить-таки складної проблеми. Деякі дорослі навіть намагаються підкупити дитину, обіцяючи дати їй цукерку, якщо вона з'їсть суп. Однак, на мою думку, подібні методи є зайвими, адже можна без жодних підкупів зацікавити малюка обідом, прочитавши йому книжку про слухняного жирафчика Теда, який завжди охоче обідає і закликає до того ж дітлахів.
  На сторінках книги Ніка Акланда "Час обідати" маленький читач знайде безліч цікавих і корисних порад стосовно того, як слід поводити себе під час обіду. Наприклад, переконається в тому, що перед прийомом їжі обов'язково слід помити руки. Думаєте, що дитині буде нецікаво читати книгу про правила поведінки? Можливо, що інше подібне видання, дійсно могло б не сподобатися малюкові, однак книга "Час обідати!" унікальна, адже дитині не просто рекомендується робити ту або іншу корисну справу, а показується, як все це робить кумедний жирафчик, який пропонує малечі повторювати за ним той чи інший крок.
  За допомогою даного розважального посібника дитина з легкістю привчиться їсти кожну страву із задоволенням. Хіба ж може бути інакше, якщо обідати радить жирафеня Тед?