Рецензии «Беспокойный ум. Моя победа над биполярным расстройством»

• Про розлади душі
    vasiLIT , 5 мая 2018 г.
    Лікарка, яка пройшла через всі випробування з біполярним афективним розладом. Біполярний афективним розлад - це психічний розлад, який проявляється у вигляді маніакальних і депресивних станів. Часто супроводжується думками про самогубство і відбуваються спроби. Це книга, яка потрібна кожному, хоча б для того, щоб знати, що твориться в світі, як можна підтримати людину з таким захворюванням. Автор описує своє життя з дитинства та поступово вводить читачів у свій світ, в свої думки. Автору допомогли близькі, вони помітили її діагноз і взяли під контроль її стан. Перед нами дуже відверта розповідь про життя людини з біполярним розладом. Книга занурює в особистий досвід автора, що бореться з вищезгаданої проблемою. Основне завдання автора - бути відвертим з читачем, розкриваючи деталі особистої трагедії. Автор від першої особи ділиться своїм досвідом з читачами. Книгу не легко читати, вона важка, текст глибокий і потрібно дуже уважно читати. Книга має якісне оформлення. Рекомендую всім, хто цікавиться даною тематикою.