Рецензии «Баранчик Рассел і Різдвяне Диво»

Диана, 8 апреля 2015 г.
    Это не книга,а просто шедевр!!!Отличное качество,бесподобные иллюстрации,хороший формат:)Я искала эту книгу два года,а "Выдавныцтво Старого Лева" осуществили мою мечту:)))
  • Гарна книжка для наймолодших читачів
    Світлана , 24 февраля 2018 г.
    Історії про Баранчика Рассела дивовижні. З одного боку, вони короткі і прості, але з іншого боку – захоплюючі й цікаві.
    Цього разу баранчик Рассел не спить взимку. Він готується до святкування Різдва і чіпляє ліхтарики на гілки дерев. Аж раптом Рассел помічає зірку, що падає з неба. Зірка приземляється десь у Світлячковому лісі і гасить усі ліхтарики Рассела. Тому баранчик вирішує піти до лісу і з’ясувати, що то було. У лісі Рассел знаходить Санту зі зламаними санями. Різдво і святкове диво під загрозою, адже Санта не встигає розвести подарунки. Але поруч Рассел, який приходить на допомогу Санті.
    У цій книзі, як і в інших книгах про пригоди баранчика Рассела, тексту на кожній сторінці небагато, але є яскраві, кумедні, мультяшні малюнки, які в кумедних деталях показують всі головні події історії. У цій книзі тексту трохи більше, ніж у першій книзі серії («Баранчик Рассел»), але не набагато більше. Моя донька-першокласниця, яка знає ще навіть не всі літери алфавіту, сама за раз прочитала всю історію, переказала її і залишилася задоволеною.
    Гарна книжка для тих, хто вчиться читати, і для тих, хто полюбляє слухати, адже пригоди Рассела динамічні, незатягнуті (їх висидять навіть маленькі діточки), і сам Рассел кумедний.
  • Ідеальний подарунок на зимові свята!
    Ksenia Bliznets, 17 декабря 2017 г.
    Коли бачу гарну книгу - тут я маю на увазі оформлення та ілюстрації - то у мене відразу з'являється бажання її купити. От і перед книгою "Баранчик Рассел і Різдвяне Диво" Роба Скоттона (Видавництво Старого Лева) я не встояла і придбала її, коли побачила ці неймовірні малюнки - милі, яскраві та смішні водночас! Мені здається, що саме такі позитивні книги і потрібно дарувати малюкам. Хоча насправді я й сама б не відмовилася від такої краси, та ж собі багато дитячих книг не купиш... Тому раніше я їх дарувала дітям друзів, а от тепер можу спокійно вже і нашу сімейну бібліотеку поповнювати такими чудовими виданнями.
    А ще я дуже люблю зимові свята! І, певно, тому й книги про Різдво, Новий рік, Святого Миколая здаються мені надзвичайно затишними. Гарні та хороші книги! Бо вони можуть відтворити святкову атмосферу і подарувати відчуття домашнього затишку.
    Історія про Різдво баранчика Рассела стала для мене з моїми малюками саме такою справжньою святковою казкою. Дітки зацікавлено розглядали яскраві малюнки, поки я їм читала про незвичну пригоду, що трапилася в Святвечір у Світлячковому лісі з веселим баранчиком.
    Стовідсотково можу стверджувати, що мама у захваті від книги і стала шанувальницею англійського ілюстратора Роба Скоттона! Сподіваюся, незабаром ще двоє маленьких читачів приєднаються до цього фан-клубу і з'явиться привід для продовження знайомства з його іншими книгами. Бо мені вже хочеться не тільки дізнатися про нові пригоди баранчика Рассела, а й ще познайомитися з котиком на ім'я Сплет, книги про якого теж видали українською.

"Баранчик Рассел і Різдвяне Диво" - це просто ідеальна книга-подарунок на зимові свята! Вона дарує гарний настрій і її важко читати-розглядати без посмішки. А ще її можна назвати своєрідним віммельбухом, бо в ній дуже багато чудових малюнків із різними милими деталями та зовсім небагато тексту.