Рецензии «Айнштайн та машини часу. Вольта і душа роботів. Галілей та перша зоряна війна. Дарвін та невигадана історія про динозаврів (комплект з 4 книг)»

• Цікаво про науку!
    Ольга Руденко, 4 января 2018 г.
    Знайомство з серією книжок "Спалах думки" почалося в нас саме з цього комплекта, але ми з дитиною будемо залюбки купувати інші книжки цієї пізнавальної та веселої серії!
    Ці книги - дійсно чудова нагода познайомити дітлахів 7-12 років з видатними постатями науки та їх досягненнями. Книжки написані дуже просто, це текст з веселими ілюстраціями - такий собі "напівкомікс". Читається залюбки. Текст цих книжок сподобався мені навіть більше, ніж в аналогічних виданнях - біографії видатних науковців для дітей - за серйозні гроші. Звичайно, в книжках, що входять до цього комплекту, не першосортна бумага і немає кольорових картинок, це не подарункові видання, але, на мій погляд, тут головне - зміст та весела, ненав'язлива подача інформації. Життя людини, що стає героєм оповіді, розповідається з народження і дитинства до самої смерті, можна прослідкувати, як формувались погляди, створювались ідеї, які події дитинства та юності вплинули на світогляд генія. Оповідання ведеться від самого героя.
    Дуже корисне читання для дітей, до того ж такі знання стануть у пригоді і в школі!
  • Классная серия
    Слава, 4 июля 2017 г.
    Классная серия книг, которую я очень люблю. Все мы учили в школе скучные аксиомы, теории и теоремы, не задумываясь насколько это сильно повлияло на человечество. Эти люди положили всю свою жизнь на то, чтоб наш мир стал таким как есть. Если бы не Дарвин, мы бы не знали, кто мы есть и откуда взялись, слепо веря в байку про Эдем и Адама и Еву. Не узнали бы и про динозавров, прочих существ и эволюцию. А благодаря Галилею мы не забываем смотреть в небо, зная, что мы живем на круглой планете, а не на плоском диске со слонами, китами, черепахами, курицами или чем там еще...
    Начало новой эры, точнее стал дедом новой эры Вольт. Что бы мы делали без электричества и его важных открытий? Альберт Эйнштейн - всеми любимый признанный гений.
    Особенность этих книг в том, что это не скучные учебники, а очень ярко написанные биографические истории, якобы от лица самих гениев. Забавные картинки только добавляют "фана" этому чтиву, и истории оживают и поворачиваются забавными боками) Становится интересно читать и легко привить ребенку любовь к науке)