Рецензии «Агата Містері. Книга 1. Таємниця фараона»

• Доведеться купити серію
    Слава, 4 июля 2017 г.
    До плеяди моїх улюблених польських письменників що пишуть дитячі детективи нещодавно додався один британець, Стів Стівенсон. Писати він почав відносно нещодавно, в детективно-пригодницькому жанрі і взагалі, його книжки мають достатньо широку вікову групу, як за рахунок складних та захоплюючих сюжетів, так і через наявність досить логічного синтезу кращих традицій англійського пригодницького роману та детектива. В самих книжках, звісно, вистачає алюзій на знамениті твори, однак це не робить їх плагіатом і не впливає на досить помітний авторський почерк. Текст викладений легко, описи дуже детальні, герої не викликають відторгнення.
    Щодо героїв – дуже колоритна підбирається компанія. По-перше, сама Агата, з розвиненою інтуїцією та ейдетичною пам’яттю, яка хоче стати письменницею детективів, її двоюрідний брат, студент детективної школи, дворецький, який особисто мені нагадує чимось Альфреда, дворецького Бетмена, ціла купа родичів і, як вишенька на торті, сибірський кіт з паскудним характером.
    Сама фабула твору дуже проста і особисто мені нагадує про безсмертного Індіану Джонса: це історія про пошуки викраденої під час археологічної експедиції таблички, що містить підказки щодо місцезнаходження гробниці таємничого фараона.
    Взагалі, мені подобається, коли книжка затягує, чіпляє увагу, занурює у свою атмосферу, особливо коли це атмосфера подорожі, авантюри. Легко уявити себе на місці головних героїв. В книзі також наявні непогані чорно-білі ілюстрації та виноски незрозумілих слів. Купивши цю книгу, дійшов до думки, що доведеться купляти усю серію.
  • Хороший дитячий детектив
    Наталья Кондратюк, 21 июня 2017 г.
    На книгу натрапила випадково, почитавши короткий опис, сюжет, мене 33-юю даму, заінтригував. У мене в свою чергу вийшло захопити дитину. Першу книгу купили, так би мовити, на пробу піде чи ні.
    Після покупки інтригуючої книги побігли додому швиденько читати. Отже ... З перших сторінок я зрозуміла, що мені (мамі) подобається. Подобається легко викладений текст, детальний опис (люблю детальний опис, так як можна більш реалістично уявити картинку того, що відбувається), подобаються герої і сюжет. Книга просякнута духом авантюри, подорожі, логічних задач. З книгою легко зануритися в атмосферу пригод і уявити себе маленьким детективом. Прочитала книгу за кілька годин на одному диханні.
    Враження дитини, прочитала книгу за день, по-моєму без слів!
    У книзі є виноски незрозумілих слів, є чорно-білі ілюстрації. Був момент, що дитина не розуміла деяких слів, але я спочатку звернула на це увагу і попросила питати мене, якщо щось не зрозуміло, проблема вирішена.
    Не довго думаючи ми замовили ще три такі книги з цієї серії:
    Агата Містері. Бенгальська перлина
    Агата Містері. Меч короля Шотландії
    Агата Містері. Крадіжка на Ніагарському водоспаді
    Замовили б більше, але українською мовою знайшли тільки ці.