Рецензии «Абетка»

Абетка
100 грн
  • Абетка дуже сподобалась.
    Виктория , 19 марта 2018 г.
    Перший раз побачила цю абетку на якийсь виставці з товарами для дітей, вона сподобалась, але не купила. З часом ми вирішили що прийшов час потроху привчати малечу до літер. От і пізніше, як стало питання з якої абетки починати, то замовила вже ту бачену книжечку тут на сайті.
    Цю абетку приємно тримати в руках, як на мене, вона має оптимальний і не дуже великий формат. Також малій зручно тримати її та самій перегортати товсті картонні сторінки цієї книжечки. Можна не перейматись що книга порветься чи замнуться сторінки.
    Віршики в абетці досить прості, що легко читаються та запам'ятовуються.
    Пару віршиків у цій абетці повторються із книжечки "Улюблені вірші" №1 від Абабагаламаги, яка у нас вже є і зачитана у всіх напрямках.
    Іллюстрації у кижечці дуже гарні, влучно підібрані до кожного з віршиків, дитині цікаво розглядати. Вже кілька штук виіршиків запам'ятали. Ті вірші знаходить просто по картинкам, мала сама відкриває на малюнку та переповідає відповідний вірш зі сторінки як запам'ятала.
    Я залишилась цілком задоволена цією абеткою і дитина радіє такому надбанню.
  • Супер АБЕТКА!!!
    Анна , 6 января 2018 г.
    Вважаю, що абетка то є найнеобхідніша книжка, яку неодмінно треба придбати дитині і якомога раніше!
    Дуже зручний формат - товстенька, корінець рухомий і не буде заламуватись!, сторінки із щільним картоном, тому дитині гортати одне задоволення! Вагалася чи купувати абетку іншого вітчизняного видавництва, але вибір припав саме на цю через наявність англійської абетки наприкинці книги.
    Дуже потішили малюнки до віршиків - всі прикольні, донька прискіпливо їх роздивляється і помічає крихітні детальки, такі як дід мороз за ялинкою на букві Я, або те, що у маленького йоржика немає брів на буеві Й:)
    Вірші до кожної букви різні: десь зовсім коротесенькі на 4 рядки, а десь на цілий абзац, як от про сороку на С, тим не менш віршики хорошо римовані і донька з легкістю їх запам'ятовує і допомагає мені - сама розповідає деякі!
    Несподіванкою було також, що кожна пропонована буква абетки у рядках віршах виділена окремим кольором споміж інших чорних, це неабияк візуалізує букви абетки і дитині буде легше її запам'ятати.
    В англійській абетці abc порадували запропоновані слова на кожну англійську букву, а особливо, що серед них не тільки звірята, але такі цікаві і складні слова як ксилофон, скрипка, яхта (xylophone, violin, yacht).
    Для себе знайшла лише один недолік - на букві Е у віршику "всім пливіт!"... чесно кажучи, читаю своїй дитині "всім привіт", бо діти і без того не вимовляють ту букву "р" і мають проблеми з дикцією "р/л", а тут взагалі дитина може подумати, що так і треба казати "пливіт".
    Ражду всім батькам!
  • Справжній must-have дитячої бібліотеки
    Ірина Соповська, 7 октября 2017 г.
    Справжній must-have дитячої бібліотеки. Неймовірна книга. Лаконічні і водночас деталізовані ілюстрації, дотепні та цікаві віршики.
    На мій погляд, одна з найпопулярніших дитячих картонок.
    Дуже якісна, знищити просто неможливо :)))
    В ній можна знайти і віршики з нашого дитинства, і сучасні вірші оригінального виконання. Всі віршики гарно запам’ятовуються і прекрасно асоціюються з героями ілюстрацій.
    Чого лише вартий погляд зайчика з обкладинки або сімейна ідилія черепашок :) А морквяна машина, шабля з шоколаду та дракончикова мармеладка в нашій сім’ї взагалі стали легендами. Першою буквою, яку вивчив наш син, як не дивно була буква Е, - і все завдяки Енелятам - манюпусіньким хлоп‘ятам :)
    Та що тут скажеш, не тільки діти, а й ми з чоловіком вже цитуємо більшість цих віршиків в певних життєвих обставинах.
    Перші вірші, вивчені напам’ять моїми дітками, саме з цієї книги.
    Наш екземпляр перечитаний двома дітьми, був актуальним десь з 9 міс і актуальний до сьогоднішнього дня 3,9 р. (вчимо букви).
    Також радує наявність ілюстрованого англійського алфавіту на останньому розвороті: «Хто не вивчив ЕйБіСі, той не їде на таксі!» :)
    Цей екземпляр вже купила племінниці в подарунок.
    Радію, що вона все ще видається!
    Раджу всім, хто ще сумнівається купувати чи ні :)
  • Для маленьких громадян
    Натали Кобевка, 23 августа 2017 г.
    З появою дитини у російсько-українській сім’ї, що проживає на території Західної Європи, питання про національну приналежність дещо загострюються. Кожна зі сторін батька й матері хоче, щоб маля, виростаючи, знало кожну мову, запозичало щось від кожної культури, співало різних пісень. Тому повільно починається «гра на випередження». Це не баталія якась, але «дитина обов’язково має вміти читати українською й знати нашу мову». Тому, коли з Росії завбачливі родичі передають алфавіт, який вміє промовляти свої букви, то в Україні купується аналогічна абетка й неймовірна книга видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА.
    Вибір щодо саме цієї абетки був очевидний. Коли мама в студентські роки знала Малковича особисто, а сестра ходила на урок до Костя Лавро, і обидві залишилися під враженням від цих по-справжньому геніальних людей, то всі інші варіанти автоматично відпадають.
    Дещо про ілюстрації, які для дітей надзвичайно важливі. Кость Лавро створює дуже мі-мі-мішних героїв книг, які просто випромінюють щастя й світло, що освічує літери українського алфавіту, тому вже за це книгу варто купити.
    Вірші підібрано дуже вдало, дизайн не підводить, ну і тверді сторінки – просто необхідність для малят. Однозначно ГАРАНТУЮ.
  • Казкова абетка
    Світлана , 15 августа 2017 г.
    Це була перша абетка, яку я купила своїй дитині, яка на той час не вміла ще й розмовляти. Купила цю книжечку, тому що вона вразила мене своїми вдало підібраними віршами і казковими ілюстраціями (художник Кость Лавро).
    В абетці на кожну літеру є невеличкий віршик таких авторів: І. Малкович, Л. Куліш-Зіньків, П. Воронько, О. Пархоменко, Н. Просяниківна, І. Нехода, а також народні вірші. Потішили ключові слова на важкі літери українського алфавіту: «Енелята» на літеру «Е» та «И-ги-ги» на літеру «И». У більшості віршів ключовими словами є назви тварин, птахів і риб, адже це легше сприймається і запам’ятовується дитиною. Для полегшення читання у найбільш важких словах є наголос.
    Єдине, що трохи здивувало, – це невеличкі відмінності у словах у пісеньці на літеру «Я». Це «Пісня про ялинку» І. Неходи. Ми її читали у книзі «Улюблені вірші», і там декілька рядків відмінні від тих, що надруковані в «Абетці». Чи то помилка, чи то автор змінив згодом слова у пісеньці – невідомо.
    Ілюстрації чудові, ретельно промальовані і вдало передають зміст кожного вірша.
    Книжка з товстою обгорткою і такими же товстими сторінками, тому вона довго прослужить маленьким читачам.
  • Дитячий бестселер!
    Олеся Кізима, 25 июля 2017 г.
    Ця мила ,, Абетка " є одним з найперших і досі одним з найбільш затребуваних видань ,, Абабагаламаги ". Уявіть собі, уже вийшло в світ 21 - ше перевидання, починаючи з 1992 - го року! Справжнісінький дитячий бестселер, що й казати!

Бо цю книжечку просто неможливо не полюбити. Отою справжньою, щирою, непідкупною дитячою любов'ю. Лише візьміть ,, Абетку " в руки: зручний формат, цупкі сторінки, безпечні заокруглені кутики. Добре склеєна, міцна. А як ілюстрована! Усі зображення вийшли з - під пензля чудового художника - Костя Лавра. Розглядати їх - одне задоволення!

А чого варті вірші, так вдало упорядковані паном Іваном Малковичем! Тут і народні, як от до літер ,, Г " ( Ходить гарбуз по городу, питається свого роду: - Ой чи живі, чи здорові всі родичі гарбузові? ) чи ,, Р " ( Лізе рак - неборак, як ущипне - буде знак: щип! щип! щип! ). І відомих українських поетів : Платон Воронько, Леонід Куліш - Зіньків, Олександр Пархоменко, Іван Нехода. І самого упорядника - до 19 - ти літер.

Мені дуже сподобалися саме Малковича віршики. Їм притаманна ота світла дитячість та легкість запам' ятовування, неординарність та геніальна простота. Моєю улюбленою буквою стала ,, Б ": Малесенький баранчик у лікаря бував. Не плакав, не боявся, і ротик відкривав. І каже лікар: ,, Молодець! Тепер, прошу тебе, скажи мені, будь ласка: ,, А - а! " Баранчик каже: ,, Бе - е - е! " ))) А моя дитина просто в захопленні від літер ,, Ґ " ( Ґудзик - пудзик розгойдався, із ниточки обірвався! Упав на цибулю, набив собі ґулю! Ґава з Галича ішла, того ґудзика знайшла: - Гарний ґудзик, далебі! Я візьму його собі! ) та ,, И " ( - И - ги - ги! Пироги! - гиготіло. - А не дам, а не дам! - відповіло. - Ич, який! Ич, який! - засопіло. - А такий, а сякий! - відповіло. )

Приємним бонусом наприкінці ,, Абетки " стане англійська абетка, оформлена жартівливим девізом ,, Хто не вивчив ЕйБіСі - той не їде на таксі! "))
  • Книга на всі часи
    Леся Кухарчук, 31 марта 2017 г.
    З появою дитини у будь-якій нормальній родині згодом постає питання про перші картонні книжечки. Головне, щоб вони були якісними, кольоровими, з гарним наповненням.
    Особисто для мене, першою під ці всі критерії потрапила уже славнозвісна Абетка від одного з провідних українських видавництв А-ба-ба-га-ла-ма-га.
    Книга неймовірним чином поєднала у собі і уже всіма відомі та улюблені віршики ще з нашого дитинства та нові, цікаві твори сучасників. Діткам хочеться брати цю книжечку завжди й усюди) Зручний формат та яскраві, добрі ілюстрації Костя Лавро заохочують до читання та розглядання.
    Звичайно літери починають вивчати не з самих пелюшок, але Абетка стає певним мотиватором для цього процесу. Віршики короткі, цікаві і легкі для запам`ятовування дитячим голівкам.
    Дуже символічно, що під першою літерою А знаходиться віршик-молитва про Ангела, який дуже полюбився моїй донечці.
    Дуже приємним бонусом стає розворот з англійським алфавітом у кінці книги.
    Книга заслужено отримала багато відзнак та нагород.
    Отже, якщо Ви шукаєте щось подібне, не задумуючись рекомендую!
    Світлана, 19 января 2015 г.
    Цікаві, кумедні віршики, дуже легко запам'ятовуються. З задоволенням читаємо донечці, деякі вона розповідає напам'ять( їй всього три роки). Краща абетка із всіх, що я бачила!
    Юлия, 23 октября 2014 г.
    Досить гарна підбірка віршів. З радістю перечитуєм по декілька разів.
    Ольга, 12 сентября 2014 г.
    Отличная Азбука. Ребёнку очень понравилась. Картинок на каждую букву вмеру. Они понятные. В конце на развороте есть английский алфавит. Рекомендую.