Рецензии «36 і 6 котів-детективів»

• нові таланти славнозвісних котів
    Наталия Фурманова, 21 октября 2017 г.
    Як справжні коти, так і книги про них з’являються у нашому житті несподівано. Ще вчора ми не думали про нових домашніх улюбленців, а вже сьогодні вони займають найкращі місця в оселі: на зручному дивані, де разом із нами відпочивають, на кухні, де супроводжують нас під час перекусів.
    Саме так, неочікувано і без попередження, у нашій сімейній бібліотеці оселилися тридцять шість і шість котів з однойменної книги Галини Вдовиченко, а пізніше вони перекваліфікувалися на детективів. Але почалося все з того, що кошлаті відкрили в собі новий талант – до дряпопису. Їхні «вироби мистецтва» прикрасили милу кав’ярню. Проте скоро картини зникли під час пожежі! У пошуках своїх робіт коти докладають чималих зусиль, щоб разом із собаками-товаришами (несподівано!) з багатьма талантами знайти липові дощечки, що були основою картин кішок та табличок до скарбу собак. Що саме є скарбом? Хто залишив тайні послання? І де, врешті решт, знаходяться котячі картини?
    Гумор, жива мова, несподівані повороти та розвінчання стереотипів про ворожнечу котів та собак. Чудова книга, яку хочеться перечитувати знову!
  • Круто)
    Світлана , 7 октября 2017 г.
    Як приємно зустрічатися зі старими друзями! Появу цієї книги ми очікували з нетерпінням. Дуже вже припала нам до душі попередня історія про талановитих котиків-музикантів, танцюристів і, взагалі, майстрів на всі лапи, язики і навіть хвости, а ще носи і очі.
    Тож і ця історія нас не розчарувала) Тут котики до своїх надзвичайних умінь додали художню майстерність з наївного котячого дряпопису і виявили чималі детективні здібності.
    Та не буду розповідати-читайте! Повірте, зустрінете чимало нових знайомств, неочікуваних поворотів сюжету, кохання, дружби і, звісно, все це на фоні майже детективної історії зі щасливим закінченням і надзвичайно благородним вчинком.
    Я дуже рада, що книга мене не розчарувала ні змістом, ні ілюстраціями, ні грамотністю. Так, мова героїв в окремих випадках далека від літературної, але хіба варто чекати від вуличних котів великих знань з етикету, правил поведінки і відмінного володіння словом?
    Однозначно радимо!!!
    Читайте!!!