Рецензии «100 способов изменить жизнь. Часть первая»

• Багато корисних порад!
    vasiLIT , 3 июня 2018 г.
    Якщо вам потрібна книга для хорошої мотивації, то це видання саме для вас. Особисто мене вона дуже надихнула. В книзі ви знайдете безліч авторських технік та невичерпне потік корисної інформації про те як знайти себе, зрозуміти, що ти хочеш від життя, і як діяти коли настають проблеми та труднощі. Авторка зуміла подати інформацію просто, лаконічно і легко. Мені дуже сподобалися міркування авторки про талант. Книга наголошує на тому, що успіхів досягають лише працьовиті люди, які день і ніч працюють над розвитком своїх здібностей. Авторка наводить велику кількість цікавих та життєвих прикладів, вона часто моделює ситуації та постійно закликає до дії. Її заклики мотивують щось робити: почати малювати, співати або готувати, врешті просто щось робити для власного розвитку. Книга має магічний вплив на читача. Вона легка, читається швидко, від неї важко відірватися. Оформлення дуже якісне та цікаве, папір цупкий. Якщо ви чекаєте чарівного стусана з чималою дозою мотивації, то обов'язково читайте цю книгу. Рекомендую!