Рецензии «100 експрес-уроків української»

Средняя оценка
25
 • 5
  23
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Книга чудова, такого ще не друкували! Усім раджу!!!
  Ирина , 23 ноября 2016 г.
  Рецензия полезна?
  Книга чудова! Я навіть і уявити не могла, що можливо вивчати українську мову у такій легкій і доступній формі. Одвічною калиною та Марічкою із косою, дітей та молодь вже не зацікавиш.

  Мені дуже сподобався формат книги, із легкістю можна покласти у будь-яку сумочку та читати у транспорті, чекаючи на когось, та і взагалі будь-де. Для мене у книзі все починається із обкладинки, а тут вона виконана дуже по-сучасному та якісно, приємно взяти у руки. Ілюстрації просто чудові, з гумором, як писав автор книги: «Впали дуже мені в око»! (сподіваюсь я правильно використала даний вислів :)))…

  Із сім’єю я побувала на офіційній презентації книги. Так от, якщо буде ще така можливість, то всім раджу відвідати такий захід. Все було на вищому рівні, влаштували у гарному приміщенні, було дуже приємно там знаходитись серед гарних людей, та знаменитих публічних гостей. Це була не нудна презентація із монологом автора, а все проходило весело та інтерактивно. Вдалося також побачити ілюстратора, дуже приємна та цікава особистість. Я нещодавно відкрила собі, що у мене є дитячі книжки які саме нею проілюстровані.

  Хочу щиро подякувати усім, хто приймав участь у створенні цієї книги. Сподіваюсь, що наше міністерство освіти прокинеться, і побачить як потрібно робити підручники для шкіл, щоб вони викликали у учнів таку ж цікавість до вивчення української мови. Бо завдяки цій книзі, мені захотілося вивчати та вдосконалювати свою українську!

 • Авраменко радує завжди!
  anastasi77777 , 14 декабря 2016 г.
  Рецензия полезна?
  Дуже сподобалався посібник "100 експрес-уроків української" від Авраменка!
  Всі його посібники, підручники дуже хороші! Я з його допомогою готувалась до ЗНО, для вступу на магістратуру та до іспитів по завершенню університету. І кожен раз його уроки допомагали мені отримувати вищий рейтинг.
  В його книгах, а особливо в "100 експрес-уроків української", найбільший плюс - це легкість викладення правил. Українська мова стає легкою, цікавою та просто чудовою!
  Можу сказати, що ці уроки підходять від школяра до пенсіонера. Дійсно можна вивчити мову за допомогою цієї книги. Сама структура та подання матеріалу дуже чудове!
  Колись я бачила на 1+1 передачу з цими уроками, а коли дізналась про друковану версію - то моєму щастю не було меж. Бо це можливість мати маленьку книжечку, де зібрані усі правила української мови.
  Що мені сподобалось найбільше у посібнику - це акценти на типових помилках, що роблять усі. Саме це допомагає уникати їх надалі.
  Дуже корисна книга! Я особисто раджу її мати у своїй бібліотеці і читати, перечитувати і носити з собою весь час! Бо вона нереально прекрасна!
  Раджу дуже!
 • Чому "протягом", а не "на протязі" та багато іншого...
  Сергей, 28 ноября 2016 г.
  Рецензия полезна?
  Как человеку, которому в силу специфики работы приходится очень часто встречаться с украинским языком, и более того, много и упорно писать, эта книга принесла немало пользы. Никак не могу сказать, что это «один из..» классических филологических учебников, поскольку даже сам стиль изложения кардинально отличимый от школьных и университетских материалов. Более интересен, лаконичен, за счет чего, считаю, намного проще к усвоению.

  Книга карманного формата, с малым объемом текста, рассказывает о распространенных ошибках в украинском языке. Информация подается в виде кратких уроков, построенных таким образом, дабы лучше всего и быстро запомнить нормы современного украинского языка. Как правильно строить фразы и словоформы. Говорится о том, в каких случаях какое слово будет более корректным к применению. Почему «протягом», а не «напротязі»? «По суботам» или «по суботах»? Посадка на поезд «продовжується» или «триває»? Купить «в розстрочку» или «на виплату»? На самом деле, таких моментов в нашем языке очень много.

  Раньше уроки показывали в утренних передачах по «1+1», это было вкратце, по 1-2 случая на выпуск. Следить, чтобы просмотреть каждую серию (в силу загруженности работой), было очень сложно. Сегодня же есть возможность заполучить весь курс в одной книге! Если вы разговариваете на украинском недостаточно хорошо, желаете подтянуть знания в родном языке, эта книга будет очень кстати. Идеальный вариант «настольной» книги, так как и читается интересно, и пользу несет огромную, работая на вашу грамотность.

  p.s. Отдельно хочу отметить оригинальные сопровождающие иллюстрации. С их помощью материал осваивается намного быстрее. И интереснее.
 • Зручна річ для отримання задоволення від занурювання в українську мову
  Serhii Martynenko, 23 ноября 2016 г.
  Рецензия полезна?
  Якщо ти до чогось прагнеш і до того ж витрачаєш багато часу на досягнення своєї мети, але разом з цим намагаєшся бути також і в мові частиною Країни, яку ти обрав для свого життя, тоді це дуже потрібний підручник - він дуже просто, але яскраво пояснює зрозумілі для україномовної людини, але далеко не очевидні, як на мене, речі для російськомовної людини. Останні два тижня з того часу, як я отримав цю книжку, вона постійно зі мною, а у ранкової кави з'явился додаток...

  Очень простым языком, в несколько слов, крайне запоминающимся образом автор открывает украинский язык для русскоговорящего человека. Для меня этот учебник стал дополнением к приятным мгновениям дня - чашка кофе в ожидании встречи или несколько свободных минут в обеденный перерыв - возможно, в том числе, и благодаря своему размеру... ))) Не следует относится к этому изданию как полноценному учебному курсу, но для разговорной практики или демонстрации своей тяги к овладению украинским языком в своем круге общения - отличный выбор! Автору, Иллюстратору и всем Создавшим эту очаравательную вещь (книгу, учебник, подарок, ...) Большое Спасибо!
 • цікава задумка, але ціна завишена..
  Мирослава , 16 ноября 2016 г.
  Рецензия полезна?
  Коли купувала книгу, то якось і не звернула увагу на її формат - 101x152 мм) і коли отримала свою посилочку на пошті, то була здивована і навіть подумала, що щось напутали і мені вислали якийсь записник. Однак ні - це книга такого розміру. Я не проти такого формату, однак ціна практично 100грн за таку манюню.. мені здається що це занадто(

  Сама книга мені сподобалась, приємно вразили яскраві смішні ілюстрації, якісний папір і читабельний текст) Із 100 уроків практично половина - це переклад слів з російської на українську і навпаки "привіт від укусної канхвєти "Бєлочьки", а також багато сторінок виділено на пояснення українських приказок. Всі інші уроки - це граматика української мови, тобто все те, що нам безперестанно розказували на уроках в школі. Книга підходить для подарунку, однак врахуйте, що треба буде прикупити ще щось, бо із-за розмірів книга виглядає не дуже солідно.
 • В захваті від мови
  Сергій Українець, 16 июня 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Коли дивився по телевізору телепередачу Олександра, то отримував насолоду від кожного слова Рідної мови. А коли вийшла ця книга та з’явився шанс доторкнутись до модернового уявлення про мовний світ, то одразу придбав її собі та рідним у подарунок. Добрий папір, якісний друк, компактний кишеньковий формат та бездоганне наповнення - це все що необхідно для комфорного вивчення української мови. Найголовніше, що в даній книзі представлені мовні елементи найчастішого вжитку та багато сучасних мовних оборудок, які мають професійне тлумачення і пояснення суті.
  Як вже неодноразово зазначалось, матеріал цього міні-посібника також можуть використовувати вчителі під час проведення уроків для навчального тестування й навіть тематичних контрольних робіт.
  Як каже сам автор: "Створюючи цю книжку, я мав задум у легкій і цікавій формі розповісти про поширені помилки як у приватному спілкуванні, так і в офіційному. Аби комфортно було вдосконалювати свою мову й мовлення, пропоную вам коротенькі уроки з ілюстраціями, які сприятимуть якнайкращому запам'ятовуванню норм сучасної української мови.". Ці слова дають чітке розуміння того, що ви відчуєте від знайомства з цією книжечкою.
 • Книга понравилась!
  Саламатина Катерина , 3 января 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Забавная книга, интересно оформлена, легко запоминается. Сама по себе книга понравилась.

  Если бы не одно но. Цена. Она не соответствует, как по мне...

  Книга небольшая, так что платить за нее 90 грн (а с доставкой и все 120), было немного жаль.

  Размер книги удивил. Не ожидала. Но это уже, видимо, моя оплошность - я не посмотрела на размер, указанный на сайте.

  Что же до моего окончательного впечатления, то я довольна. Балла на четыре из пяти, возможно, даже немного меньше.
  Сама по себе книга интересная. Читается легко, помещается в карман, хорошо ложится в рюкзак, не занимая много места. Надеюсь, это все же поможет мне на экзаменах)
  Прочитанную часть уже запомнила.
  Понравились иллюстрации, поучительно. Хорошо запоминается почему не "На протязі", а "Протягом". Почему "зАкладка", а не "заклАдка". "Відкорковувати пляшку", "відкривати вікно", "заплющувати очі". Наконец-то нашла ответ на вопрос как правильно говорить о времени (ибо в тестах попадается, а поискать в интернете все забываю. А тут еще и хорошо описано)

  В общем спасибо автору!
  Мои пожелания - это снижение цены...
  В остальном довольна)
 • Міні-посібник для удосконалення української мови!!!
  razov2009 , 24 декабря 2016 г.
  Рецензия полезна?
  Рекомендую цю книгу для ти хто має на меті покращити свою українські. Авторитетний українознавець О. Авраменко в цікавій формі подає читачу найпоширеніші помилки в українській мові. Також для кращого сприйняття правил, використовуються малюнки від відомої львівської художниці Наталі Гайди.
  Даний посібник виданий на честь 100 уроків О. Авраменка на одному із українських телеканалів. На відмінно від інших книг, які містять багато правил важких для запам'ятовування, посібник "100 експрес-уроків"української", містить просте та зрозуміле пояснення помилок та правил, за допомогою якого філологом не станеш, але почувати себе впевненим мовцем української - посібник гарантує.
  Прочитавши посібник, я був просто в захопленні, допомогла мені зрозуміти наскільки ми українці поганимо свою мову різними суржиковими конструкціями та ін., які навіть не помічають і не розуміють їхнє російське походження. На мою думку, ми українці повинні добре знати свою мову і найголовніше не засмічувати її російськими конструкціями та іншими не властивим українській мові методів вислову думки.
 • Дуже мила книжечка!
  Олена , 12 декабря 2016 г.
  Рецензия полезна?
  Автора книжечки запримітила давно ще у ранковій передачі по ТБ і періодично переглядала рубрику на youtube:) тому приблизно уявляла,що воно там всередині буде і однозначно було вирішено купувати! Купувала книгу у чорну п'ятницю за зниженою ціною,так як повна ціна для такого міні формату трохи завелика,на мою думку,але сюрпризів і не було, бо в описі чітко вказані параметри і кожен сам визначається підходить йому таке чи ні. До речі її розмір якраз зручненький, щоб носити у жіночій сумці і читати у транспорті,навіть стоячи десь на останній сходинці на одній нозі. І от кожного разу, коли я її там витягала,то сама до себе мимоволі всю дорогу усміхалась,бо так же мило там все всередині зроблено! Гарні приклади і головне все побудоване за принципом наочності(привіт викладачам з універу, що колись вчили нас,що все підкріплене наочним матеріалом швидше засвоюється:))).Тут тобі і матеріал і зразу ж поряд малюночок по темі! Інколи навіть шкодувала,що олівцем не запаслась вправи поробить. Порекомендувала цю книгу друзям,з чого зрозуміло, що я цілком задоволена і раджу тим,хто цікавиться такою тематикою!
 • Посібники можуть бути класними
  Victoria , 29 ноября 2016 г.
  Рецензия полезна?
  Я думала, що це буде підручник з правилами у вигляді "У групах приголосних -рдц-, -рнц- випадають д, н" і "частку "не" пишемо разом з такими частинами мови:...", але, на щастя, книжечка перевершила ці очікування. Нічого нудного, абсолютно все сказане підтверджене класними і простими прикладами, а поряд ще й візуально відображено! Так залучаються майже всі види пам'яті.

  З кожною сторінкою я все більше закохувалася в ілюстрації: я дуже люблю, коли намальоване відповідає написаному. Художниця має чудове відчуття тексту, завдяки чому весь посібник сприймається дуже цілісно і цікаво. Персонажі веселі і точно впадають в очі (до речі, про цей фразеологізм йшлося у посібнику).

  Окремо про фразеологізми: кілька уроків були присвячені саме їм, і це мене неймовірно втішило. Українські сталі вирази назвичайно колоритні, і було б чудово знати їх більше, аби частіше вживати у розмові, щоб замінити російські відповідники чи просто прикрасити мову.

  Гарний друк, зручний формат. Завдяки простоті викладу посібник підійде для будь-якого віку. Тож зробімо нашу мову чистішою і гарнішою завдяки "100 експрес-урокам української":)