Рецензии «100 експрес-уроків української. Частина 2»

• Вивчати українську мову цікаво.
    Галина Кузнєцова , 25 октября 2017 г.
    У мене є перша книга Олександра Авраменко «100 експрес-уроків української мови», яка встигла стати бестселером. Вона мені так сподобалася, що я подарувала її багатьом своїм знайомим. Тому я с задоволенням дізналася про випуск другої частини книги Олександра Авраменко «100 експрес-уроків української мови» і без сумнівів вирішила її придбати. Бо завдяки цій книзі, мені захотілося и далі вивчати та вдосконалювати свою українську! Цей кишеньковий посібник, допомагає мені більш упевнено й грамотно говорити українською.
    У другій книзі ще більше цікавих українських висловів, які ілюструються новими кумедними зображеннями. Вона містить ще одну сотню мовних історій, які в доступній формі навчають норм сучасної української мови. Дуже подобається кишеньковий формат книги. Можна носити з собою в сумці і читати в транспорті або на нудних засіданнях. Якби підручники для школярів були такими цікавими!
    Буду з нетерпінням чекати продовження цієї серії.
    Українська мова - найкрасивіша мова світу. Прикро, але серед нас є чимало українців, які зневажливо або байдуже ставляться до рідної мови. Українці, почніть вже розмовляти рідною мовою! Закликаю!
  • Легко, цікаво і з гумором
    Anna , 22 февраля 2018 г.
    Вчити українську мову з такими книгами - саме задоволення. Друга частина не менш корисна і пізнавальна, ніж перша, тут навіть більше цікавих фактів. Ці кишенькові посібники - просто знахідка. Вони стануть у пригоді і учням, і вчителям, і просто тим, хто хоче збагатити свою мову колоритним українськими висловами, а натомість позбутися русизмів, невдалих кальок і суржику.
    Так як я вивчаю українську мову, то близько третини фактів мені було відомо, але для когось вони усі цілком можуть стати новими.
    Приємно, що книга такого кишенькового формату, а кожен урок проілюстрований кумедною картинкою з веселим підписом. А ще добре, що в другій частині з'явилися тестові сторінки для перевірки знань, бо в першій таких не було.
    У цій книзі ще більше фразеологізмів, прислів'їв, а не тільки правила правопису і слововживання. Вона читається дуже легко, за короткий час, а інформація швидко засвоюється, тож навіть тим, хто не любить наукову літературу, ця припаде до душі
    Однозначно рекомендую, бо рідну мову треба знати кожному. А бути патріотом - це перш за все грамотно говорити, любити і популяризувати рідну мову.