Політико-правові засади трансформації партійної системи України

Все о книге Політико-правові засади трансформації партійної системи України

У монографії представлено основні наукові підходи до дослідження партійних систем. Проаналізовано особливості основних етапів еволюції політичних партій. Розкрито зміст інституціоналізації партійних систем у ході демократичної консолідації та визначено її основні характеристики. Розглянуто еволюцію ідеологічного спектра партійної системи України. Показано взаємовплив виборчої та партійної систем в Україні. Детально проаналізовано зарубіжний та вітчизняний досвід державної підтримки діяльності політичних партій, визначено основні переваги та недоліки вітчизняної моделі. Проаналізовано діяльність парламентської коаліції з точки зору її ефективності та впливу на стабілізацію партійної системи України. Розкрито питання конституційно-правової відповідальності політичних партій на сучасному етапі.

Для науковців, політиків, державних і партійних діячів, органів публічної влади та громадських організацій, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, широкого загалу читачів, які цікавляться питаннями політичного життя та державотворення в Україні.

Читать полное описание
Свернуть
Купить - Політико-правові засади трансформації партійної системи України
Політико-правові засади трансформації партійної системи України
182 грн
Нет в наличии
 
Характеристики Політико-правові засади трансформації партійної системи України
Автор
Анатолий Матвиенко, Владимир Тарасюк, Владимир Горбатенко, Ирина Кресина, Анатолий Коваленко, Лариса Лойко, Константин Витман, Наталия Батанова, Оксана Кукуруз, Елена Стойко, Михаил Ходакивский, Вера Явир, Юрий Якименко, Виталий Мироненко
Издательство
Талком, Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України
Язык
Украинский
Год издания
2016
Количество страниц
510
Иллюстрации
Таблицы
Формат
60х80/16 (~150х205 мм)
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-966-02-8138-7
Вес
600 гр.
Тип
Бумажная