1. Купить - Книги - Етикет. Школа пані Фреймут
   
  Ольга Фреймут
    18 рецензий
  Snowdrop, Украинский, 2018, Твердый

  Літературна провокація авторки вже наробила чимало галасу, хоч самої книжки ніхто й не бачив. Прокоментувати фрагмент із ще не виданої книжки заходилися колеги по цеху, художники, психологи, політики, письменники й багато інших вибагливих читачів.

  ... Далее

  Обычная цена: 150 грн

  Особое предложение: 125 грн

  Есть в наличии
 2. Купить - Книги - П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя
  Хиро Камигаки
    20 рецензий
  Видавництво Старого Лева, Украинский, 2016, Твердый
  П’єр, детектив лабіринтів, отримав нову справу. Містер Ікс викрав Камінь Лабіринту, який має силу перетворювати все в Опера-Сіті на лабіринти. Допоможи П’єру та його подрузі Кармен віднайти шлях у лабіринтах і зупинити Містера Ікс, доки не пізно. У цій прекрасно ілюстрованій книзі-квесті тобі потрібно знайти шлях у кожному фантастичному лабіринті, розпізнати ключі, що ведуть до розгадки, та вирішити спеціальні завдання, щоби стати героєм дня!... Далее
  200 грн
  Есть в наличии
 3. Купить - Книги - Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей
   
  Бодо Шефер
    21 рецензий
  Видавництво Старого Лева, Украинский, 2008, Твердый

  Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима.

  ... Далее
  100 грн
  Есть в наличии
 4. Купить - Книги - Дневник моей беременности
   
    7 рецензий
  Друкарня "Дмитриевская", Русский, 2012, Твердый

  Мечтаете получать море удовольствия от беременности и быть на связи с малышом каждый день? А может быть забеременеть? Тогда "Дневник моей беременности" создан для Вас! Вы сами почувствуете с первых страниц какой любовью он пропитан.

  ... Далее
  250 грн
  Есть в наличии
 5. Купить - Книги - 365 советов на первый год жизни вашего ребенка
   
  Евгений Комаровский
    14 рецензий
  Клиником, Русский, 2018, Твердый
  Все, что происходит с вашим ребенком, - реальный повод для волнений и сомнений. Неудивительно, что родительство – это вечный поиск ответов на вопросы, а самым тревожным оказывается первый год жизни, когда потребность в добром слове и добром совете – максимальна! Данная книга продолжает полюбившуюся многим серию "Библиотека доктора Комаровского". Учитесь, радуйтесь, совершайте замечательные открытия, улыбайтесь! Ведь написана эта книга для того, чтобы уменьшить вероятность ошибок, чтобы первый год жизни ребенка не превратился в подвиг и не... Далее
  163 грн
  Есть в наличии
 6. Купить - Книги - Рік у лісі
   
  Эмилия Дзюбак
    31 рецензий
  Видавництво Старого Лева, Украинский, 2016, Твердый
  «Рік у лісі» - це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць - детально промальований «кадр» лісу з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень чи вночі. На першому і останньому розворотах - презентація мешканців лісу та інтелектуальна гра. Ви дізнаєтеся про звички тварин: Хто де мешкає? Хто спить вдень, а хто - вночі? Хто що їсть? Хто як готується до зими? Які звірята і птахи паруються на все життя, а які - тільки на шлюбний період? Хто робить найкращі запаси, а хто є найбільшим... Далее
  220 грн
  Есть в наличии
 7. Купить - Книги - Начало жизни вашего ребенка
   
  Евгений Комаровский
    7 рецензий
  Клиником, Русский, 2017, Мягкий

  Доступная и увлекательная книга, написанная практикующим врачом-педиатром и рассказывающая о наиболее сложном и ответственном этапе в жизни ребенка и его родителей.

  ... Далее
  86 грн
  Есть в наличии
 8. Купить - Книги - Волшебная палочка для родителей
   
  Светлана Ройз
    5 рецензий
  Ніка-Центр, Русский, 2009, Мягкий

  Книга практикующего психолога Светланы Ройз – это сборник секретов для детей и взрослых. Дети, читая, играя, проживая секретные истории из этой книжки, смогут подготовиться к выходу во «взрослое пространство».

  ... Далее

  Обычная цена: 86 грн

  Особое предложение: 77 грн

  Есть в наличии
 9. Купить - Книги - Моя перша книжка про природу (з наклейками)
  Фелисити Брукс
    15 рецензий
  #книголав, Украинский, 2017, Мягкий
  Хто такий пуголовок? Чому квітам потрібні бджоли? Хто живе в морі? Що ми знаємо про комах? Ця пізнавальна книжка розповість дітлахам віком від двох до семи про світ природи. Вона містить більше ста наліпок, якими читачі зможуть прикрашати сторінки, виконуючи завдання. З книжки малі дослідники світу зможуть дізнатися про пори року та про різні види тварин, побачити, як з’являється на світ метелик і як із насінинки виростає нова квітка. Тут дуже просто і цікаво показані харчові ланцюжки, описані особливості й потреби тварин і рослин, а... Далее
  90 грн
  Есть в наличии
 10. Купить - Книги - Буквар для дошкільнят. Читайлик
   
  Василий Федиенко
    6 рецензий
  Школа (Харьков), Украинский, 2018, Твердый

  Пропонуємо вам оновлене видання однієї з найвідоміших книжок Василя Вітаійовича Федієнко — найкращого в Україні букваря для дошкільнят. Мета посiбника - формування у дитини початкових навичок читання й письма.

  ... Далее
  75 грн
  Есть в наличии