Я Читака (комплект із 4 книг)
Бумажная книга | Код товара 1293734
Автор
Владимир Короленко, Оскар Уайльд, Лидия Чарская
Посмотреть все
Издательство
Форс
Серия книг
Я Читака
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Оксана Кобелецкая
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Юлия Ясинская

Все о книге Я Читака (комплект із 4 книг)

Книга 1. Лідія Чарська. Записки маленької гімназистки

Повість «Записки маленької гімназистки» — один з найкращих творів чудової дитячої письменниці Лідії Чарської. Зворушлива історія дівчинки-приймака, маленької гімназистки Оленки Іконіной, на долю якої випали серйозні випробування, приваблює читачів своїм ліризмом та чистотою. Це правдива розповідь про те, як навчалися, як жили російські діти на початку XX століття.

Книга 2. Оскар Уайльд. Казки для дітей

Нам всім добре знайомо, що таке казка. Ці чарівні та повчальні історії присутні в дитинстві практично всіх дітей, адже з ними вони вчаться розуміти що таке добро і зло, любов і зрада, ворожнеча і дружба, а ще переживають перші пригоди разом з принцами й принцесами, бідняками, чарівниками та звірами, що говорять.

Але якщо згадати про авторів казок, то в першу чергу на думку спадають Брати Грімм. Ганс Християн Андерсен та Шарль Перро. Але були й інші казкарі...

Серед літературної спадщини Оскара Вайльда виділяють, як правило, його культовий роман «Портрет Доріана Грея». Не всім відомо, що цей знаменитий англійський письменник є автором дивовижних дитячих казок. Книжка «Казки для дітей» розповість про дивовижного Хлопчика-зірку, Кентервільського привида, примхливу принцесу та велетня-егоїста.

Чому варто купити книгу «Казки для дітей» Оскара Вайльда?

«Казки для дітей» — збірка казок талановитого англійського письменника. Написані легко та дуже символічно, кожна історія являє собою оригінальну літературну казку, що здатна вразити до глибини душі навіть дорослого.

У книзі «Казки для дітей» представлені казки:

  • Хлопчик-зірка
  • Кентервільський привид
  • День народження Інфанти
  • Велетень-егоїст

Позитивні відгуки про книгу «Казки для дітей» залишають шанувальники творчості Оскара Вайльда, а також ті юні читачі, кому до душі незвичайні чарівні історії.

Книга 3. Володимир Короленко. Діти підземелля

Ця невеличка повість про події, які формують душу головного героя, у ній змальовано дорослішання хлопчика Васі. У Васі складна ситуація в родині: мати померла, батько не приділяє йому жодної уваги, лише маленькій доньці, бо вона схожа на матір. Син же зростає, «мов дике деревце в полі». Містечко, де живе Вася, оточують ставки. На одному з них розташовується острів зі старим за́мком, де живуть жебраки і волоцюги. Познайомившись із бідними дітьми Вальком і Марусею, головний герой, син судді, співчуває їм. Спілкування із цими дітьми стає для Васі справжньою школою життя. Саме в «поганому товаристві» Вася отримує свої перші уроки доброти і гуманізму.

Книга 4. Мері Мейпс Додж. Срібні ковзани

Найвідоміша книга письменниці «Срібні ковзани» - не просто цікава і зворушлива історія про дитячу дружбу і родинні стосунки, а ще й своєрідний художній посібник із географії, історії, культурних звичаїв і традицій маленької країни Голландії, що притулилася на березі моря, яке невідступно намагається її захопити. Ганс і Гретель мешкають у невеличкому селищі неподалік Амстердама і дуже бідують. Хвороба батька, митарство матері й злигодні заступають дітям щасливе дитинство. А втім, будь-які поневіряння зазвичай мають щасливий Фінал.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Владимир Короленко, Оскар Уайльд, Лидия Чарская
Посмотреть все
Издательство
Форс
Серия книг
Я Читака
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Оксана Кобелецкая
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Юлия Ясинская
Купить - Я Читака (комплект із 4 книг)
Я Читака (комплект із 4 книг)
215 грн
Нет в наличии
 
Информация об авторе
Оскар Уайльд
Оскар Уайльд

Прославленный английский и ирландский писатель, поэт и философ, автор произведений, которые давно вошли в золотой фонд нестареющей мировой классики и изучаются в школах и университетах по всему миру. По мотивам их сюжетов до сих пор снимают фильмы и создают театральные постановки. Купить книги Оскара Уайльда стоит всем читателям, которые желают приобщиться к признанной классике зарубежной литерату...

Подробнее

Лидия Чарская
Лидия Чарская

Настоящее имя русской детской писательницы и актрисы Лидии Чарской - Лидия Алексеевна Воронова. Она родилась 19 января 1875 в Санкт-Петербурге. О семье ее достоверно известно мало: отец был военным инженером, мать скончалась в родах. Согласно автобиографической повести Чарской "За что?", она воспитывалась сестрами покойной матери. Окончив в 1893 году Павловский женский институт, Л...

Подробнее

Характеристики Я Читака (комплект із 4 книг)
Автор
Владимир Короленко, Оскар Уайльд, Лидия Чарская, Мэри Элизабет Мэйпс Додж
Издательство
Форс
Серия книг
Я Читака
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Оксана Кобелецкая
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Юлия Ясинская
Количество страниц
696
Иллюстрации
Черно-белые
Формат
135х205 мм, 130х200 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-617-7347-16-2, 978-617-7347-57-5, 978-617-7347-76-6, 978-617-7347-88-9
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
Литература стран мира
Украинская литература, Русская литература, Литература Англии, Австралии и Новой Зеландии, Литература США и Канады
Литература по периодам
Литература XX в., Литература XIX - нач. XX в. (до 1918 г.)
 

Об авторе Я Читака (комплект із 4 книг)