E-Book The Orwell Diaries. Book 2

Real title: Щоденники. Книга 2
Product code: 1451593

E-Book The Orwell Diaries. Book 2

Real title: Щоденники. Книга 2
Product code: 1451593
Format
The product is included in the following promotions:
Book language
Publisher
Year of publication
About book

This is an automatically translated description

Джордж Орвелл (Ерік Артур Блер) (1903—1950) — знаменитий англійський письменник. Світову славу йому принесли повість «Колгосп тварин» і роман-антиутопія «1984». Письменник все життя вів щоденники. Вони описують його життя і думки упродовж багатьох років. У другому  томі представлено щоденникові записи 1940—1949 років.

Друга світова війна. Після вторгнення Гітлера до Польщі Велика Британія оголосила війну Німеччині. Нідерланди, Бельгія, Люксембург окуповані, Франція капітулювала. Весь той період Орвелл описав у щоденнику. Він працював редактором на радіо ВВС для закордонної аудиторії, вступив у лави місцевої оборони. У Лондоні тоді було небезпечно: постійні повітряні тривоги, нальоти, бомбардування. Будинок, де жили Орвелл з дружиною, розбомбило. Саме в ці воєнні дні він задумав і написав «Колгосп тварин» і «1984». Наприкінці війни Орвелл працював воєнним кореспондентом у Франції, Німеччині та Австрії для газет «Manchester Evening News» і «Observer».

Післявоєнні роки не були для письменника щасливими: померла дружина, здоров’я було втрачено. Орвелл переїхав на узбережжя і працював над романом «1984».

Details
Publisher
Number of pages
320
Where to read the book?
Read and listen to books in the mobile app
or download
epub
Compatible with iBooks (iPhone, iPad, iMac)
fb2
Suitable for e-books and other devices
mobi
Compatible with Amazon Kindle e-readers
pdf
Opens in Adobe Reader or in the browser
Payment options
Online card payment (5% cashback)
Оплата карткою "ДІЯ єКнига (виплата на 18-ліття) - 998,40 грн"
Comments
Do you have any questions? 0-800-335-425
Contact us
165 UAH