Book Heartstopper. Volume Two

Product code: 1154095

Book Heartstopper. Volume Two

Product code: 1154095
Format
Book language
Publisher
Year of publication
About book

*Soon to be a live-action Netflix series!* Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. *Includes exclusive Tara/Darcy story!*

'Absolutely delightful. Sweet, romantic, kind. Beautifully paced. I loved this book.' RAINBOW ROWELL, author of Carry On

Nick and Charlie are best friends. Nick knows Charlie's gay, and Charlie is sure that Nick isn't.

But love works in surprising ways, and Nick is discovering all kinds of things about his friends, his family ... and himself.

By Alice Oseman, winner of the YA Book Prize, Heartstopper is about friendship, loyalty and mental illness. It encompasses all the small stories of Nick and Charlie's lives that together make up something larger, which speaks to all of us.

'The queer graphic novel we wished we had at high school.' Gay Times

This is the second volume of Heartstopper, which is soon to be a live-action Netflix series.

Details
Author
Publisher
Number of pages
320
Delivery
Specify the delivery city To see exact delivery terms
Payment options
Online card payment (5% cashback)
Bank Transfer
Reviews
0
0
Діана Трачук
22 January 2022 y.
Шикарне продовження
Не знаю як таке можливо, проте друга частина вийшла набагато кращою за першу. Всі моменти були такі милі, що посмішка не сходила з мого обличчя і навіть здавалося, що у мене «зламався» лицевий нерв. Але ні, то просто була така реакція на Чарлі та Ніка та їхню милу історію. У цій частині головні герої більше зосереджуються на своїх почуттях, стараються зрозуміти одне одного і чого вони насправді бажають. Для Ніка це період переосмислення власної орієнтації та пошуку нового себе, для Чарлі – час підтримки свого партнера та загоєння старих ран. Дуже приємно знати, що у нового покоління є можливість читати такі книги. Мати такий наочний приклад стосунків навіть у вигаданих персонажах реально допомагає полюбити та прийняти себе, а для інших це змога краще пізнавати різних людей зі сторони. Мені сподобалося і читати далі точно буду! Надіюсь така висока планка буде триматися й у інших частинах. PS: особливо запали в душу комічні моменти, які лише добавили цій історії особливого шарму.
Светлана Халолей
5 November 2021 y.
Випуск 2
Це історія кохання Ніка та Чарлі. Попередній випуск закінчився на самому цікавому моменті. Нік нарешті зрозумів, що Чарлі приваблює його не просто як друг. І нарешті головні герої наважилися зробити крок на зустріч один одному - вони поцілувалися. І кожен при цьому відчув бурю емоцій. І не тільки позитивних. Адже кожен з хлопців відчув, що це правильно, що це приємно, що це приносить їм радість. Але разом з тим Нік відчув, що він не знає себе, він зрозумів, що його друзі не приймуть його такого, він злякався своїх почуттів. Чарлі ж уже давно відкрив свою сексуальну орієнтацію, тому у нього залишився лише один страх - Нік не прийме їхніх почуттів. Чарлі злякався того, що він втратить Ніка не лише як коханого, але і як друга. Як перша, так і друга частина цього комікса така мила та добра, що від неї мимоволі посміхаєшся, а іноді навіть плачеш від щастя. У цій частині уже було більше розказано про те, що Чарлі переживав, коли по школі пройшла хвиля негативу щодо його орієнтації. І на скільки ж хлопець виявився сильним, адже залишився хорошою та доброю людиною, яка дивиться на це життя лише з позитивним настроєм. Нам усім потрібно повчитися в Чарлі.
Do you have any questions? 0-800-335-425
Contact us
1194 UAH -40%
719 UAH