Book Антології української прози: Арабески та Коли говорять гармати (комплект із 2 книг)

Real title: Антології української прози: Арабески та Коли говорять гармати (комплект із 2 книг)
Product code: 1497797

Book Антології української прози: Арабески та Коли говорять гармати (комплект із 2 книг)

Real title: Антології української прози: Арабески та Коли говорять гармати (комплект із 2 книг)
Product code: 1497797
Format
The product is included in the following promotions:
Book language
Publisher
Year of publication
About book

Книга 1. Арабески. Антологія української малої прози І половини ХХ ст.

Новели антології, мов арабські арабески, творять неймовірно строкатий, утім гармонійно-натхненний візерунок тем, варіацій, ідей та настроїв красного письменства. До антології «Арабески» увійшли найліпші взірці української малої прози першої половини ХХ ст. Серед них є твори й у стилі реалізму, й модернізму, і поезія в прозі, і зразки імпресіонізму, і психологічна й символічна новели, і приклади романізованих біографій, які одними з перших у світовій літературі зринули з-під пера саме українських митців.

На сторінках цієї антології ми потрапимо на береги Чорного й Азовського морів завдяки Лесі Українці й Дніпровій Чайці, проїдемося Кононівськими полями, зазирнемо до майстерень мисткинь, музи́к, акторів і астрономів, довідаємося про важкий талан мігрантів, правників і повій, а також разом із героями Н. Кобринської стрінемо близьких по духу людей, а з персонажами М. Хвильового спробуємо спостерегти, як автор створює роман.

Книга 2. Коли говорять гармати. Антологія української воєнної прози ХХ століття

Війна — це завжди боротьба — за себе і з собою. Це душевні метання і звіряче прагнення вижити попри будь-що. Та навіть за таких умов люди намагаються зберегти духовність і культуру. Прикладом цього є тексти антології «Коли говорять гамати», створені під час і після непростих часів визвольної боротьби.

До антології увійшли тексти на довколавоєнну тематику Г. Косинки, Л. Первомайського, В. Підмогильного, І. Сенченка, О. Слісаренка, Г. Тютюнника, М. Хвильового, Ю. Яновського. У них висвітлено атмосферу громадянської братовбивчої війни, червоного терору, навали гітлерівських нацистів і наслідки фашистської політики для всієї Європи, а також поневіряння дітей війни, відірваних від коріння й батьківської землі.

Details
Number of pages
888
Published
2023
Delivery
Specify the delivery city To see exact delivery terms
Payment options
Online card payment (5% cashback)
Оплата карткою "ДІЯ єКнига (виплата на 18-ліття) - 998,40 грн"
Reviews
Do you have any questions? 0-800-335-425
Contact us
960 UAH