Джо Диспенза (комплект із 4 книг)
Бумажная книга | Код товара 1293492
Автор
Джо Диспенза
Издательство
Book Chef, Форс
Язык
Украинский
Год издания
2020
Переводчик
Ирина Павленко
Количество страниц
1782
Иллюстрации
Черно-белые, Цветные вклейки
Формат
130х200 мм

Все о книге Джо Диспенза (комплект із 4 книг)

Книга 1. Керуй своєю підсвідомістю. Зміни власне життя

Мабуть, кожна людина в якийсь момент із жахом усвідомлює, що втратила здатність радіти. Відчувати радість щодня, щохвилини, щосекунди, тобто плекати в собі це почуття, незалежно від зовнішніх обставин. І тепер, щоб почуватися щасливою, доводиться заповнювати порожнечу всередині придбанням нової автівки, нових меблів, нового будинку тощо. Але ж це не має тривалого ефекту.

До того ж, зізнаймося собі, ми витрачаємо безліч сил на те, щоб вдавати із себе людину, яку, на нашу думку, сприйме суспільство. Як змінити своє життя, як зробити так, щоб не залежати від середовища, а бути по-справжньому успішним, щасливим і жити у злагоді зі своїм Я? Відповіді на ці запитання ви знайдете у книзі, яку тримаєте в руках.

Її автор Джо Диспенза — знаний дослідник, спеціаліст із хіропрактики — розповість про особливості людського мозку і підсвідомості й навчить, як перепрограмувати свідомість і досягти докорінних змін у житті. Цікаво, що доктор Джо застосував до себе ті знання, якими ділиться зі слухачами лекцій і читачами, й отримав вражаючий ефект, розірвавши зв’язок із середовищем і ставши завдяки цьому дійсно щасливою людиною.

Книга 2. Ефект плацебо

Джо Диспенза (1961) - доктор хіропрактики, автор унікальної програми трансформації життя, до створення якої його спонукав особистий нещасний випадок. Опісля того, як Джо Диспенза збила автівка, лікарі пророкували не найкраще майбутнє з постійним болем, пропонуючи поставити імпланти в хребет, щоб Диспенза бодай якось міг рухатися. Утім доктор Джо відважився кинути виклик традиційній медицині і замірився відновити здоров'я силою думки. І вже через 9 місяців по трагедії знову міг ходити.

Тож чи можна зцілитися лишень силою думки - без препаратів і хірургічного втручання? Це відбувається набагато частіше, ніж ми гадаємо. Феноменальні наукові дослідження, засновані на відкриттях у галузі нейробіології, психології, гіпнозу і квантової фізики, довели: мозок не розмежовує уявні переживання і реальність. Тож ми можемо вибудовувати своє життя за власними бажаннями. Оскільки в кожного з нас вбудована можливість зцілення.

Саме про це детально йдеться у книзі «Ефект плацебо», де скрупульозно описано, як (не)діють різноманітні ліки і психотерапевтичні практики, а також наведено купу реальних прикладів зцілення пересічних людей - пацієнтів доктора Джо Диспенза.

Книга 3. Надприродний розум. Як досягати надзвичайного силою розуму

Джо Диспенза - доктор хіропрактики, вчений-нейробіолог, професор нейрохімії, один із перших дослідників упливу свідомості на реальність із точки зору науки, керівник клініки інтегрованої медицини, автор бестселерів "Розвивай свій мозок" і "Керуй своєю підсвідомістю".

Спираючись на науково обґрунтовані й підтверджені в лабораторних умовах методики, Джо Диспенза пропонує унікальну програму трансформації життя. Він доводить, що силою думки ми можемо зцілити наше тіло, розкрити закладені природою можливості, змінити передбачуване майбутнє й навіть поліпшити стан довкілля. Теорія, викладена в книзі, підтверджується реальними історіями людей, котрі пройшли шлях трансформації.

Із книги ви дізнаєтеся:

  • Як активувати свою надприродну сутність
  • Наскільки результативною може бути правильна медитація
  • Яким чином змінити енергію мозку й тіла

Від бажання змінитися до зміни себе нас відмежовує лише наша уява!

Книга 4. Розвивай свій мозок. Наука про зміну мозку

Книга відомого нейробіолога, доктора Джо Діспензи «Розвивай свій мозок» вийшла друком українською мовою. Автор присвятив свою працю дослідженням взаємозв’язку мозку та реальності. На прикладах із життя він показує, що мозок має неабияку силу: люди можуть зцілюватися силою думки, змінювати себе та своє життя.

Джо Діспенза стверджує, що кожна людина здатна розвивати та перелаштовувати свій мозок заради свого блага. Що являє собою людський мозок? Як вдосконалити його роботу? Чи зможе змінена свідомість вплинути на майбутнє? Ці та інші питання читачі знайдуть у книзі Джо Діспензи.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Джо Диспенза
Издательство
Book Chef, Форс
Язык
Украинский
Год издания
2020
Переводчик
Ирина Павленко
Количество страниц
1782
Иллюстрации
Черно-белые, Цветные вклейки
Формат
130х200 мм
Рецензии
Купить - Джо Диспенза (комплект із 4 книг)
Джо Диспенза (комплект із 4 книг)
848 грн
Есть в наличии
 
Информация об авторе
Джо Диспенза
Джо Диспенза

«Привычка — вторая натура», — говорили древние. А в 21-м веке их правоту доказал выдающийся доктор-нейрофизиолог, хиропрактик, биохимик и писатель из США. Купить книги Джо Диспензы мы рекомендуем тем, кто верит, что с помощью правильного мышления можно не только исправить характер, но и избавиться от вредных привычек, навязчивых состояний и даже трудноизлечимых болезней. Зв...

Подробнее

Рецензии Джо Диспенза (комплект із 4 книг)

 
Характеристики Джо Диспенза (комплект із 4 книг)
Автор
Джо Диспенза
Издательство
Book Chef, Форс
Язык
Украинский
Год издания
2020
Переводчик
Ирина Павленко
Количество страниц
1782
Иллюстрации
Черно-белые, Цветные вклейки
Формат
130х200 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-966-993-207-5, 978-966-993-211-2, 978-966-993-399-7, 978-617-7561-17-9
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
 

Об авторе Джо Диспенза (комплект із 4 книг)