Атлант розправив плечі. Частина 1. Несуперечність
Электронная книга | Код товара 749226
Yakaboo 4.2/5 10 отзывов
Автор
Айн Рэнд
Издательство
Наш Формат
Серия книг
Атлант розправив плечі
Язык
Украинский
Год издания
2015
Год первого издания
1957
Переводчик
Виктория Стах, Артур Переверзев
ISBN
9786177279067

Все о электронной книге Атлант розправив плечі. Частина 1. Несуперечність

«Атлант розправив плечі» Айн Ренд, згідно опитувань Бібліотеки Конгресу США, за популярністю поступається лише Біблії, для багатьох американців читання цієї книги назавжди змінило сприйняття навколишнього світу і місця людини в ньому. Один з найбільш впливових літературних творів - життєвий роман про людей, суспільство, світові загрози й про те, як з ними боротися. Маючи аномальну популярність вже понад півстоліття, книга достойна займати гідне місце на Вашій літературній полиці.

Перша частина трилогії під назвою "Несуперечність" - початок оповіді про світ, де невігластво, мародерство, і корупція практично беруть верх над здоровим глуздом та людською свідомістю. Дагні Таггарт - успішний бізнесмен, власник найбільшої в країні залізниці, мріє впровадити інноваційні технології, щоб зробити власну справу ще більш прибутковою. Аналогічні прагнення рухають Генком Ріарденом - королем металургії, а ще нафтовим монополістом Еллісом Ваяттом, що створює промислову оазу на місці колишньої пустелі.

Вони тримають у руках потужні корпорації, їхні рішення визначають долю країни. Їх називають сучасними атлантами. Економіка стала для них релігією, відповідальність за долю всього світу лягла важким тягарем. Колись вони мріяли змінити життя суспільства, тепер їх називають джерелом несправедливості, твердять, що всім людям потрібні однакові права й можливості. Довгий час атланти не звертали уваги на дошкульні закиди, але згодом це почало їх гнітити. Невдовзі вони поведуть затерплими плечима і світ, що вони так довго тримали на своему карку, покотиться на призволяще. І що тоді почнеться не знає ніхто.

Дебютна частина роману, як власне і вся трилогія, дає привід задуматися про реальний стан справ у сьогочасному суспільстві, адже все, про що йдеться у творі, не має часових рамок. Сьогодні важкі кроки сучасних атлантів ми можему відчути навіть в Києві, світ став щільнішим і тепер ці позачасові велети перегукуються одне з одним через континенти. Чи є місце для звичайної людини на новій мапі світу можете дізнатися і ви, варто лише купити цю книгу.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Айн Рэнд
Издательство
Наш Формат
Серия книг
Атлант розправив плечі
Язык
Украинский
Год издания
2015
Год первого издания
1957
Переводчик
Виктория Стах, Артур Переверзев
ISBN
9786177279067
Рецензии
 •  
  Отзыв 66% пользователей считают этот отзыв полезным
  Чудова книга, дійсно, як і написано в передмові - дуже актуальна в сьогоднішній час швидких змін. Дуже раджу
 •  
  Отзыв 66% пользователей считают этот отзыв полезным
  Мотивує до змін на краще.
Купить - Атлант розправив плечі. Частина 1. Несуперечність
Атлант розправив плечі. Частина 1. Несуперечність
90 грн
Нет в наличии
 
Информация об авторе
Айн Рэнд
Айн Рэнд

Эта американская писательница и философ русского происхождения стала своего рода идеологической «иконой» в США. Ее философия объективизма и индивидуализма до сих пор влияет на западные и отечественные либеральные умы. Чтобы познакомиться с особенностями мировоззрения автора и разобраться в сути ее философских взглядов, нужно купить книги Айн Рэнд, которые выходят миллионными тиражами п...

Подробнее

Рецензии Атлант розправив плечі. Частина 1. Несуперечність

 •  
  Отзыв 66% пользователей считают этот отзыв полезным
  Чудова книга, дійсно, як і написано в передмові - дуже актуальна в сьогоднішній час швидких змін. Дуже раджу
 •  
  Отзыв 66% пользователей считают этот отзыв полезным
  Мотивує до змін на краще.
 •  
  Політична антиутопія 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Книга «Атлант розправив плечі» Айн Ренд лякає своїми розмірами, але обов’язкова для прочитання хоча б для того, щоб самостійно скласти думку про її значущість і геніальність, оцінити один з найбільш обговорюваних останнім часом твір. Подейкують, що тільки «Біблія» здійснила на читацький загал більший вплив, аніж «Атлант». У чому ж секрет цього впливу й скаженої популярності?
  Головна з ідей твору – це вічне протистояння між людьми – «творцями» й людьми – «паразитами», що точиться із часів Прометея й не закінчиться ніколи. У книзі «творці», обурені тиском «паразитів» бунтують, спричиняючи справжню соціально-економічну кризу, маючи провідною ідеєю здоровий егоїзм, що якимось містичним чином має врятувати людство й привести його до загального розквіту. Не зважаючи на недосконалість (дехто закидає навіть «картинність») образів, відсутність їх розвитку, «діри» в сюжеті, авторка примушує читача співпереживати сильним особистостям головних діючих осіб, пишатися їхнім успіхам, обурюватися від несправедливості, зворушуватися зародженням кохання, тобто напружено стежити за всіма складно переплетеними сюжетними лініями. Попри дещо наївний утопічний фінал, «Атлант» транслює досить правильний посил: якщо бути наполегливим і працьовитим, дертися «крізь тернії до зірок», найнереальніші плани вдасться втілити!
 •  
  Отзыв 50% пользователей считают этот отзыв полезным
  Примітивна книга: пласкі герої з поляризованими характерами - добро(капіталіст) / зло(соціаліст). Сама авторка через всю книгу повторює, що в світі немає нічого абсолютного, мабуть крім її героїв. Читається як комікс, не більше за це. З плином сюжету, поринаючи у нудні (з-за поляризованості тверджень) монологи, дивуєшся, як цей твір заслужив таку популярність. З тексту можна витягнути декілька цікавих думок, одна з яких - «піпл хаває», саме це, схоже, і обумовлює популярність даного циклу.
  Поєднуючи терміни роботи авторки над даним твором, а це 1943…1957, та розповсюдження комуністично-соціалістичних ідей та політичних течій у суспільстві по всьому світу після Другої Світової Війни, а також примітивне та однобоке викладення матеріалу, роблю для себе висновок, що книга є породженням пропаганди, скоріш за все, написаної на замовлення уряду.
  Зазвичай не пишу відгуків - жалкую даремно витраченого часу. У даному випадку мене обурило як підло я був обманутий суспільною думкою та відгуками про цю книгу. Маю надію, мій відгук збереже комусь не один тиждень часу.
 •  
  Отзыв
  Дуже цікава книга, але також дуже об'ємна)
  Загалом, починаєш по-іншому дивитися на своє життя - однозначно рекомендую)
 •  
  Отзыв
  Однозначно рекомендую. Спонукає переглянути погляди на життя. Рекомендую читати всю трилогію, бо найкраще сприймається і найповніше розуміння дає тільки комплексне прочитання. І не лякайтесь того, що книжки об'ємні
 •  
  Відгук
  Книга, яку дійсно варто прочитати. Змушує переосмислити життєві цінності!
 •  
  Обережно! Паразити!
  Знайомство з Айн Ренд змінило моє життя кардинально. Це перший автор бестселерів, чиї твори по значущості для мене рівняються до Біблії. Вибачте за суб'єктивізм, проте я не можу не співати серенаду даному генію слова. І як автор, і як філософ вона заслужила схилення голів не одного покоління. Після її робіт ти вже не зможеш сприймати побутовий світ так саме як вчора. Продуманий сюжет, складні персонажі радують серце вимогливого, бувалого читача, а глибокі ідеї знайдуть вам заняття довгими місячними ночами. Проте спочатку з "Атлантом..." ми не могли ніяк знайти спільну мову. Так завжди з Айн -- спочатку пручаєшся, а потім занурюєшся з головою в сюжет.
  У двох словах не розповіси і не оціниш навіть першої частини трилогії, проте є одне, що я можу сказати: якщо ви не розумієте чому талановитий бізнесмен стає похітливим плейбоєм, визначний філософ працює кухарем у генделику в чорта на рогах, а найвеличніше відкриття століття ржавіє в купі мотлоху -- прочитайте ще й "Джерело" цієї авторки. Адже у світі немає несуперечностей. Перевіряйте вхідні дані.
  P.s. обережно! Книга допоможе виявити паразитів у вашому оточенні. Перед читанням переконайтесь, що окрім них має хоча б двійко справжніх друзів.
 •  
  Обов'язково для прочитання!
  «ВИБЕРІТЬ СОБІ РОБОТУ ДО ДУШІ І ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ПРАЦЮВАТИ ЖОДНОГО ДНЯ У СВОЄМУ ЖИТТІ» КИТАЙСЬКИЙ МУДРЕЦЬ КОНФУЦІЙ
  Насправді працювати доведеться, але ця праця приноситиме Вам лише задоволення. Щодня, працюючи до сьомого поту, генеруючи нові ідеї, впроваджуючи нові технології, забуваючи про рідних та відпочинок, Ви йтимете до мети! За для чого? Грошей? Слави? Визнання? Суспільного блага? Ні!!! Щоб бути найкращим у своїй справі!
  Таких щасливчиків, які знайшли у цьому світі себе і свою справу, не так уже й багато. Саме їх у своїй антиутопії і називає атлантами Айн Ренд. Не залежно від виду діяльності, музика, філософія, нафтодобування чи залізна металургія, ці люди рухають вперед економіку цілої країни і навіть світу. Вони не бояться конкуренції, викликів і падінь. Єдине, що зупиняє їх, це посередності, люди без мозку, без цілі, які відрізають крила... Тоді деякі атланти не витримують і скидають тягар із своїх плечей: "Покидаю все таким, як було до мене. Беріть. Це все ваше".
  Ніколи б не подумала, що буду читати книгу про економіку, металургію, залізниці і мости, з таким захватом. Це лише перша частина трилогії, авторка залишила дуже багато таємниць та питань відкритими, сподіваюся знайти на них відповіді у продовженні...
 •  
  Отзыв 0% пользователей считают этот отзыв полезным
  Досить примітивна утопічна книженція. На мене не справила жодного враження. Забагато емоцій. Очікував більш фундаментальної ідеї. Занадто об'ємна.
 
Характеристики Атлант розправив плечі. Частина 1. Несуперечність
Автор
Айн Рэнд
Издательство
Наш Формат
Серия книг
Атлант розправив плечі
Язык
Украинский
Год издания
2015
Год первого издания
1957
Переводчик
Виктория Стах, Артур Переверзев
ISBN
9786177279067
Тип
Электронная
Литература стран мира
Литература США и Канады
Литература по периодам
Литература XX в.
 

Об авторе Атлант розправив плечі. Частина 1. Несуперечність