Рецензії «Завжди поруч»

Середня оцінка
4
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Кращі рецензії
Написати свою рецензію
 • Новое слово в украинской прозе!
  Вера , 6 січня 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Купила книгу молодого украинского автора Михаила Гранда «Завжди поруч».
  Сразу скажу – она мне понравилась!
  Сначала было просто интересно, о чем пишет современный писатель? С первых страниц книга заинтриговала, читалось легко, сюжет увлекал своей оригинальностью и естественностью. Произведение заставило задуматься обо всей жизни глобально.
  Специально выбрала книгу на украинском языке, и меня покорило умение автора владеть словом – стиль написания легкий, речь литературная и богатая. Приятно, что в стране есть такой талантливый писатель.
  Хочу прочитать другие книги автора, тем более что он пишет в разных литературных жанрах.
  Рекомендую прочитать книгу «Завжди поруч», чтобы окунуться в интересный и своеобразный мир главного героя по имени Флориан, его непростые жизненные проблемы и формирование его личности и характера вопреки всем трудностям.
  Книга позволит вам насладиться литературной речью романа, легкостью и стилем написания, покажет красочность и глубину украинского языка.
  Удачи автору на его поприще, думаю его ждет большое будущее!
  Залишити коментар
 • "Книга, якій точно є місце на книжковій полиці!"
  Лідія Мазурчак, 13 січня 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Отримала книгу з рук автора, але довго не наважувалася прочитати. Новизна завжди лякає, але водночас і заворожує, надихає та захоплює. Так само і ця книга. Подаю 5 причин, чому варто прочитати її:
  1. Вона значно відрізняється від інших, тобто манера написання в автора досить індивідуальна та приваблива. Коли починаєш читати, то вже не можеш відірватися
  2. Вона розвиває. В книзі знайдеться чимало речей, над якими прийдеться роздумувати. Після прочитання обов’язково залишиться приємний післясмак.
  3. Кожен персонаж розкриває собою якусь частину сюжету та несе в собі частинку глибини книги, тої думки, яку автор хоче донести. Книга мотивує і надихає.
  4. Тут не зустрінеш Івана, Петра, Серьожу… Автор використовує незвичні для теренів України імена та навмисне не називає міст. В цьому символізм книги.
  5. Читаючи книгу, можна не тільки насолодитися цікавим та свіжим сюжетом, а й поповнити свій багаж знань з різних галузей науки
  У книги є тільки один недолік – вона швидко закінчується, а тому настає час прощання з героями, містами та цікавим Вірджилом, який овіяний чимось чи то чудесним, чи то магічним. Хто такий Вірджил? Не скажу, нехай бажання пізнати веде вас до книги М. Гранда.

  Рекомендую!
  Залишити коментар
 • "Завжди поруч"
  Андрій , 9 січня 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Чому люди так мало читають??! Чому молодь не цікавиться літературою?! Впевнений, якщо б дана ситуація змінилась - моя рецензія була б не перша, а сота!
  Це дуже достойна книга, - з точки зору самого сюжету, манери написання, філософських вставок автора. У мене не було бажання прочитати її якнайшвидше. Навпаки, я насолоджувався кожним реченням, описом, смакував історію життя героїв книги. Частенько задумувався, а що зробив би я? Деякими персонажами захоплювався,дивувався, іноді мені самому не вистачає такої ж хоробрості та сили духу, яка описана в книзі.
  Зі всіх сюжетних ліній припала до душі історія Валентина та його сім*ї. Гадаю, багатьом близька ця тема: як іноді важко йти за своєю мрією, коли вона не приносить доходів і немає розуміння з боку найближчих людей.
  "Завжди поруч" мотивує та надихає. Адже як важливо довіряти самому собі,ламати стереотипи нав*язані суспільством, йти до своїх цілей, навіть коли весь світ проти тебе!
  Думаю, кожен трактувати цю книгу по-своєму, кожен помітить в ній щось унікальне. Хтось бачить відносини батька та сини, хтось - стосунки молодих людей і які вони бувають, а ще хтось - дітей з нещасливих сімей, труднощі та перепони, які здатен кожен подолати, якщо захоче.
  І хоча книга добра та чуйна, в ній багато болю, самотності, розчарування. Я глибоко вражений написаним. Можливо, автор пережив в житті не легкі часи, аби зуміти ТАК написати...
  Творчих взлетів, Михаїле! Дякую за Вашу працю!
  Залишити коментар
 • Довгоочікувана прем'єра!
  Ірина , 4 січня 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Довгоочікувана прем'єра, яка хвилює та вражає.
  Є багато причин, щоб прочитати цю книгу, одна з яких - мова написання. Справа не в тому, що книга українською, я маю на увазі, як вона написана українською! Текст читається приємно та надзвичайно легко. Автор – дійсно майстер слова, він не використовує діалекти, які вже набридли. У творі суто літературна мова.
  Книгу прочитала на одному подиху! Хоча, деякі моменти довелося перечитувати двічі… так припали до душі.
  Порадувала й помірна ціна. Приваблива обкладинка, кремовий папір, якісний друк, красиве оформлення. Ну і, звичайно, зміст.
  Чудовий твір. У ньому підіймається тема відносин між батьками, їхнього впливу на вибір дітей, пошук себе у цьому світі, дружба, соціальні аспекти, які потребують обговорення… і між усім цим переплітається любовна лінія.
  Головний герой вважав, що йому відомий сценарій його життя. Проте, настав момент обирати – продовжувати все за планом, чи віддатися почуттям та піти власним шляхом.
  Що саме відбудеться з Флоріаном, читайте у книзі, вона варта уваги.
  Залишити коментар