Рецензії «Історія географічних відкриттів і досліджень»

Середня оцінка
Кращі рецензії
  • Для допитливих дітей
    Світлана , 5 грудня 2017 р.
    У цій книзі розповідається про великі географічні відкриття і дослідження, зокрема: про перших дослідників (давні шукачі пригод, мандри вікінгів, пригоди Марко Поло, подорож Ібн Батути), про відкриття нових світів (подорож Чжен Хе на захід, подорожі навколо Африки, подорож Христофора Колумба, походи конкістадорів, подорож навколо світу), про науку та відкриття (експедиції капітана Кука, пригоди Гумбольдта у джунглях, американські пригоди Льюїса та Кларка, пригоди Мері Кінгслі в Африці, пригоди через Австралію), про останні кордони і географічні дослідження (підкорення глибин, дослідження Арктики та Антарктики, перспективи подальших досліджень з географії). Також у книзі подано часову шкалу географічних подій, коротенькі відомості про основних першовідкривачів і дослідників у географії і глосарій основних понять. Усі пояснення супроводжуються картами, фотоілюстраціями і трохи кумедники малюнками (деякі виконані, як комікси). Думаю, така книжка здатна зацікавити дітей вивченням географії.
    Залишити коментар