Рецензії «Велика книга почуттів»

Середня оцінка
6
 • 5
  5
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Найкращі рецензії
Написати свою рецензію
 • Підмога для батьків
  Альбина , 2 січня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Я купувала цю книжку для своєї малечі, але зрозуміла, що вона, напевно, корисніша для мене. Бо мене малою мало хто вчив розуміти, що це нормально - відчувати злість, страх чи огиду, а, значить, ніхто не казав, як на них реагувати. І підготувати до складних емоцій свою дитину мені теж було непросто. Але Касдепке впорався з цим за мене. І, до речі, особисто я, користуючись порадами для дорослих у кінці кожного розділу, дізналася чимало важливого про свою доньку.
  На особливу увагу заслуговує повість про те, звідки беруться діти. Ця тема така табуйована, що важко зрозуміти, як про неї говорити і що можна сказати, щоб не викликати перестороги і непорозуміння з боку інших батьків, з якими, можливо, твоя дитина вирішить обговорити те, що дізналася. Тому довга і весела передмова перед головним і дуже просте і очевидне пояснення того, звідки таки ті діти беруться, теж стане у нагоді.
  Тож дуже рекомендую усім, у кого діти ще не підлітки і готові до слухання книжок у виконанні батьків. А сама замовила ще дві книжки автора, аби продовжити веселі і приємні вечори.
  Залишити коментар
 • КНИЖКА ПРОСТО НЕЙМОВІРНА
  Юлия Дворецкая, 14 жовтня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  На книгу натрапила випадком, переглядаючи пропозиції Якабу. Прочитала рецензії, за що велике дякую користувачам, — придбала майже одразу. Найперше, що вразило, коли взяла в руки, — це те, що книга дуже гарна. Все у ній гармонійно — і формат, і оформлення, чудовий білий папір і дуже якісний друк. Ілюстрації експресивні й дещо важкуваті, проте є в них щось таке привабливе, що вони роблять читання тільки колоритнішим. Тож можна сміливо купувати на подарунок! І, переконана, за таку книгу скажуть велике "Дякую!", адже справжній скарб — на її сторінках.
  Я дуже рекомендую цю книгу не лише тим, у кого маленьк дітки, а й тим, хто працює з дітьми. Ми нині стоїмо на порозі великих змін у освітній системі, й з 2018 року наші першачки будуть навчатися за геть принципово інакшою системою, що базується на освоєнні компетенцій. Однією з них є "емоційний інтелект" — поняття, що для більшості дорослих, зокрема й наших учителів, "ні о чьом" (як і фінансова грамотність, яка також є в переліку). Насправді це дуже важлива компетенція, адже вона передбачає вміння людини розпізнавати, називати, приймати й конструктивно переживати свої емоції. А ще — використовувати їх собі на користь. На жаль, у нашому суспільстві традиційно емоції пригнічують. "Сердитися не можна", "Плакати не можна", "Заздрити не гарно" і ще багато інших установок формують звичку жити так, наче ти взагалі нічого не відчуваєш. Тож як дорослі мають навчити дітей управлятися з почуттями, коли вони самі часто-густо страждають на алекситемію — не здатність зрозуміти й назвати свої почуття?
  "Велика книга почуттів" може стати першим помічником для дорослого на цьому нелегкому шляху, адже спочатку треба дати раду собі! Скільки б років вам не було, та всі ми — в чомусь діти, і в дитячих книгах інколи знаходимо більше користі, ніж у фахових порадниках. На допомогу в роботі над цими нелегкими питаннями стануть спеціальні поради для батьків і запитання для діток. Є лаконічні описи емоцій. Мені навіть спало на думку, що цю книгу можна сміливо використовувати для розробки уроків!
  А ще на кожній сторінці — неймовірно добрий, чудовий і, я б сказала, високий та вишуканий гумор автора. Саме ця щирість і доброта вражає з перших слів, а динамічно закручені сюжети захоплюють тебе одразу й не дають відірватися.
  Оповідка про те, звідки беруться діти, просто збила з ніг, як і той спецназ, який увірвався в дитсадочок. Не розумієте, як спецназ пов’язаний із дітьми? Тоді читайте і насолоджуйтеся ;)
  P.S. Філософські роздуми діток про те, що дорослі займаються сексом тому, що у них просто немає іграшок, змусили задуматися...
  Залишити коментар
 • Круто!!!
  Світлана , 14 вересня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Це просто чудово, що є така книга!
  Інколи навіть нам, дорослим, важко розібратися зі своїми почуттями, а що вже про дітей говорити. А тут кожна історія-яскравий приклад емоцій, які переживають люди. І не просто приклад, а й вияснення причин і наслідків, пошуку шляхів зменшення негативних і збільшення позитивних почуттів.
  Книга дуже цікава, пізнавальна і проста. Зрештою, що ж може бути буденнішим дитячого садка і тих "пристрастей", які у ньому вирують. От автор і вклав усі мудрі слова у вуста пані Мілки, виховательки, яка й веде своїх активних малюків у країну емоцій. Невимушено і тактовно вона демонструє дітям, що таке радість і сум, чесність і несправедливість, любов і ненависть, образа і сміливість, сором і ревнощі. Це усе те, що кожен з нас відчував хоча б раз в житті, та не всі ми вміємо з цими почуттями справлятися, приборкувати їх чи ж змушувати розквітати з новою силою.
  Особисто для мене книга виявилася дуже корисною. Я досі не вмію пояснювати свої емоції людям, які мене оточують, що часто призводить до непорозумінь. Тож маю надію, що завдяки "Порадам для батьків" я зумію й сама стати більш зрозумілою іншим.
  А ще мене дуже потішив розділ "Звідки беруться діти?". Він виважений, толерантний і щирий. І по-дитячому безпосередній. Там стільки ідей висловила дітвора про появу дітей, що мій дорослий розум на таке не здатний!!!
  Читайте! Це-круто!
  Залишити коментар
 • Ми маємо право відчувати
  Анастасія Богуш, 19 лютого 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Днями наша домашня бібліотека поповнилась цією неперевершеною книгою!!!
  Придбати хотіла ще з осені, нарешті наважилась. І не пожалкувала.
  Купула її для семирічної донечки, яка є дуже емоційною дитиною. Переживає за все глибоко в серці. Часто я не знала, як з цим правильно справлятись.
  Хоча рекомендований вік дошкілля, молодша школа - раджу читати і дорослим, і підліткам.
  Адже всі ми переживаємо описані почуття. На жаль, не завжди ми вміємо правильно сприйняти свої переживання, тим паче, навчити цього наших дітей.
  Але відраза як і кохання мають право бути.
  Також тут описано вкрай важке дорослим і цікаве дітям питання "Звідки ж таки насправді беруться діти". Цей розділ, для нас мам і татусів, перший крок до правильного легкого діалогу.
  Дуже добре мати під рукою цю книгу і перечитувати її з дитиною чи самому в моменти пережиття того чи іншого почуття.
  Сама книга дуже якісна, гарний папір, яскраве художньє оформлення.
  Написано по суті: цікава розповідь з почуттям, поради дітям, поради батькам. Лаконічно, цікаво.
  Залишити коментар
 • Истории о чувствах и важных человеческих качествах
  Світлана , 23 січня 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Честно скажу, от книги остались неоднозначные впечатления. С одной стороны, в ней действительно в интересной и необычной форме, на простом и понятном деткам языке рассказывается о чувствах и качествах человека (стыд, грусть, ревность, злость, отвращение, скука, обида, радость, любовь, ненависть, неуважение, страх, уныние, чувство вины, счастье, сочувствие, справедливость, уважение, настойчивость, смелость, честность) – через описание ситуаций, в которых дети одной из групп детского сада проявляют те или иные чувства и качества; также в книге рассказывается история, помогающая детям понять, откуда берутся дети. Кроме самих ситуаций и историй приведены рекомендации детям, как поступать при тех или иных чувствах, и советы родителям, как помочь ребенку справиться со своими чувствами.
  С другой стороны, ситуации и истории показались мне скучноватыми, а история о том, откуда берутся дети, явно не для детей детского сада. Да, она забавная с точки зрения взрослых, но для детей дошкольного возраста она в конце раскрывает слишком много тайн. Большинство дошкольников еще живет в мире сказок, и голая правда еще им сложна для понимания. Моей дочери почти 7 лет, и мы говорили с ней о том, как появляются дети, но не углублялись так, как представлено в книге. Думаю, эти истории больше подойдут для восприятия детей младшего школьного возраста.
  Залишити коментар
 • Чудова книга
  Аліна Родненок , 22 січня 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Чудова книга як дітей так і для батьків. Маленька сучасна енциклопедія. Дуже доступно та цікаво описанні різні почуття і не тільки позитивні. Не всі з дорослих навіть знають звідки йдуть ті чи інші емоції - радість, сум, любов та ненависть, чесність і несправедливість, образа, сором, ревнощі. І як з ними впоратися і співіснувати. Книга не написана сухим науковим текстом. А дуже цікаво, інформативно, не повсякденно, з гумором і художнім оформленням, доступно дітям пояснюються ті чи інші емоції, звідки вони беруться, як їх передивати в середині себе. А не подавляти, як нас раніше вчили. Є окремий розділ для дітей - звідки вони беруться. Особисто я довго шукала подібну книгу. Не завжди і не кожен з батьків знає як доступно і достовірно пояснити це дітям. А пояснювати треба.
  В нагоді може стати не тільки батькам, а й вчителям та вихователям. дуже раджу книгу дітям від 8 років і вище. Купували цю книгу своїй дитині, але буде чудовим подарунком для будь-якої дитини. Дуже раджу!!!!! Не пошкодуете.
  Залишити коментар