Рецензії «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану. Ілюстроване видання»

Кращі рецензії
  • Эту книгу не хочется выпускать из рук
    Котовская Катерина , 2 листопада 2017 р.
    Эту книгу не хочется выпускать из рук. Я большая поклонница всей поттериады, но эта книга одна из любимых. Очень приятный перевод В. Морозова с легкостью погружает в волшебный мир "Гарри Поттера".

Иллюстрации Джима Кея помогают по-новому взглянуть на события книги, нет ощущения, что перерисовали фильм. В иллюстрациях есть индивидуальность, свежий взгляд.

Книгу заказала себе в подарок на 30 лет. Точнее, все три, что уже выпущены. Это и правда великолепный подарок!! Мой внутренний ребенок никак не может нарадоваться этому шедевру. Книга довольно увесистая, что придает ей еще больше шарма.

Суперобложка очень красивая, яркая и приятная на ощупь. Но все время, когда листаю книгу, боюсь ее порвать, это не очень удобно, поэтому всегда ее снимаю на время просмотра и чтения.

Закладка для книги очень удобная штука, но никогда не опускайте ее до упора, лучше оставляйте вверху петельку, иначе случайно можно порвать листок.

В конце книги оставили несколько красивых чистых листов, как будто для заметок)

Для меня эта книга - детально продуманный шедевр!!

Залишити коментар
  • СПРАВЖНЯ СКАРБНИЦЯ МАГІЇ!
    Анна Бугаёва, 6 листопада 2017 р.
    Маю усі книжки з цієї чарівної серії, але коли побачила, що випускають ілюстровані... НЕ ВТРИМАЛАСЯ.
    І правильно зробила!

Дуже приємні книги (всі три, що зараз є), суперобкладинка на дотик просто супер, наче шкіряна! Книги досить важкі, при читанні краще знімати обкладинку, бо може пошкодитися. Ілюстрації вражають! Яскраві, виконані у разних техніках малювання. У другій та третій частині їх менше на вигляд.. Але книжки від цього гірше не стають. Приємно бачити, що художник не використовує прив'язку до зовнішності акторів.

Кольори назви трохи не такі, як в оригіналі.. Оригінальні виглядяють краще. Але це вже питання до видавництва.

Раніше читала "Гаррі Поттера" у російському перекладі (РОСМЕН), боялася, що буде важко звикнути до українського. Але це не так! Читається легко, приємно. Деякі персонажі говорять "сленгом", це кумедно, надає якогось особливого характеру :)

Вся книга (як і її зміст) одна суцільна магія, ПРОСТО НЕЙМОВІРНА!!!

Якщо Ви з тих, хто мріє отримати листа із Хогвартсу, сміливо купуйте ілюстрований примірник. Воно того варте!
  • Рецензія
    Анастасия Кононова, 29 жовтня 2017 р.
    "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану" - моя найулюбленіша книга з усієї поттеріани. Не знаю чому, але якщо мене запитати, яку з восьми частин мені захочеться перечитувати знову і знову, то я відразу відповім, що саме третя книга мене найбільше заворожує і захоплює своїми пригодами та цікавим сюжетом. Тому я надзвичайно рада, що саме ця частина була проілюстрована талановитим Джимом Кеєм.

Чому я вибрала саме "В'язня Азкабану"?

По-перше, саме тут ми вперше дізнаємось про цікаве минуле батька Гаррі Джеймса Поттера. Виявляється, пристрасть хлопця-зі-шрамом до надзвичайних пригод у нього в крові.

По-друге, ми знайомимось з новими персонажами, які в подальшому відіграють важливу роль в житті Гаррі. Декотрі з них, можливо, не припадуть нам до душі, але є й такі, про яких захочеться дізнатися побільше.

По-третє, мені здається, що саме цей роман має неймовірно захопливий та цікавий сюжет, а фінал історії, у яку втраплять наші головні герої, стане повною несподіванкою.

Отже, я думаю, ви вже зрозуміли, що це книга, на яку варто звернути уваги і приділити їй свій час. Крім того, гарна обкладинка, чудові ілюстрації, класне поліграфічне оформлення, зроблять читання приємнішим.
    Залишити коментар
  • Рецензія без спойлерів з малюнками!
    Виталий , 21 листопада 2017 р.
    Насамперед хотів би відмітити ідеальний стан книги! Доставка якабу не підвела (правда книгу я забирав у Києві на Оболоні, тож не знаю як на рахунок доставки Нової Пошти). Все чудово запаковано, ніде жодного загину, подряпини, чи якогось іншого пошкодження. Для нас, таких собі поттероманів-коллекціонерів, це дуже важливо :)

Тож щодо книги. Найперше що кидається в очі - це як завжди прекрасна суперобкладинка! Атмосферні темні відтінки філетового, зелене тиснення заголовку і тд. Книга буде просто чудово виглядати на вашій поличці. Зображений на обкладинці, до речі, Лицарський автобус з Ерні за кермом та Гаррі Поттером, якого ледь не переїхали! Але якщо перевернути книгу то ззаду, в темноті будинків ми побачимо ще один темний силует...
    Так, кожну ілюстрацію в книзі можна описувати довго і в найменший подробицях. Вони шедевральні! Якщо загалом, то Гаррі з друзями уже стали трішки старшими і підросли :) цікаво за цим спостерігати)
    Як і раніше кожна сторінка проілюстрована. Хоч найменші плямки, полоси чи інший фон, але вони є. По кількості і періодичності малюнків дуже близька до 2ї частини. Подвійних розворотів з ілюстраціями (це ті що взагалі без тексту) я нарахував аж 6! І ще один лише з декількома рядочками тексту. Зажди любив їх роздивлятись, насолоджуючись повним зануренням в атмосферу) І до вашого бестіарію додасться ще одна тварина. Не буду говорити яка, самі дізнаєтесь :)) Також з'являться декілька нових персонажів. Класно порівнявати їх з тими, які сам собі уявляв, чи бачив у фільмах (хрещений батько Гаррі до речі виглядає значно брутальнішим і навіть "дикішим" за актора з фільму, будьте готовими). Приємно бачити, що якість книги не гіршає, не дивлячись на те, що часу на ілюстрування у Джима Кея все менше, а сторінок більше. Ця має 336 сторінки, на 60 сторінок більше за 2у частину і майже на 80 за 1у.
    Ну і звичайно знайомий переклад книги від Абабагаламага. Він просто чудовий.
    Читай українське, воно класне!
  • Окно в мир сказки
    Валентина Пономаренко, 14 листопада 2017 р.
    Мое сердце трепещет каждый раз, когда я открываю любую книгу о Гарри Поттере, мальчике, который выжил. А каждый раз, когда берешь в руки иллюстрированную книгу, да и не только эту, а и предыдущие две, то как будто прикасаешься к чему-то прекрасному, вечному, наполненному волшебством! Изначально я думала, что не буду покупать иллюстрированные книги, ведь у меня уже есть все части "Гарри Поттера" издательства Росмэн. Но пару раз полистав первую книгу в магазине, я поняла, что мне она остро необходима. А за первой вслед была куплена и вторая, а теперь вот и третья. Эти книги очень магические, интересные и неординарные. Невозможно описать все те чувства, которые испытываешь, листая их. Для меня эти книги - окно из обыденного мира в мир сказки. "Узник Азкабана" ничем не уступает ранее изданным частям "Гарри Поттера". Книга всё так же красива и атмосферна. Любимая иллюстрация - где Гарри с друзьями сидят в "Трех метлах" на Рождество - очень душевная вышла иллюстрация. А еще понравился портрет Римуса Люпина. У Джима Кея очень тонко получается передать характер персонажа, его душевное состояние. Я не перестаю восхищаться.
    Залишити коментар
  • Варто дати шість ,,зірочок"!
    Олеся Кізима, 10 грудня 2017 р.
    Коли душа прагне казкової атмосфери, а під руками неймовірне третє видання ілюстрованої поттеріани - ,,Гаррі Поттер та в'язень Азкабану" - до дива і справді лише дотягнутись! Тільки подивіться на обкладинку - Лицарський автобус, здавалося б, чекає саме на вас! А ну ж бо разом помандруємо сторінками чудо-видання і ми!

Розкішні форзаци, цупкі, ,,під старовину", сторінки... І дивовижні ілюстрації, автором яким є геніальний британський художник Джим Кей. Мені пощастило мати друзів у Великобританії, які неабияк потішили мене, надіславши ,,совиною" поштою свіжесеньку третю книженцію мовою оригіналу! Я була на сьомому небі від щастя, розпакувавши свій подарунок! Я довго-довго милувалася обкладинкою, акуратно та детально розглядала кожну сторінку! І повсякчас насолоджувалася ароматом нової мешканки моєї книжкової полиці! Ще б пак! Чудове-пречудове, бажане-пребажане видання!

Я не оминула нагоди придбати і українське ілюстроване видання від ,,Абабагаламаги", тим більше, що його можна замовити тут, на сайті Yakaboo, за видавничою ціною! Чим я і скористалася, щоб читати сину без синхронного перекладу)). А відмінний переклад забезпечив Віктор Морозов, під редакцією Івана Малковича. Останній наснажив наше видання ні з чим незрівнянним колоритом, який якнайкраще репрезентує Ґеґрід.

Власне, Ґеґрід у цій історії відіграє чималу роль, оскільки його улюбленець Бакбик рятує мого найулюбленішого персонажа всієї поттеріани - Сіріуса Блека. І це єдина книга з усієї серії, де Гаррі Поттер не зустрічається зі своїм запеклим ворогом Волдемортом. Плюс, мені дуже сподобалася ,,заморочка" Джоан Роулінг із часоворотом)) От би й собі мати такий домашній пристрій, щоб встигати читати усі-усі книги!)