Рецензии «Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников»

• Обов'язкова до прочитання початківцям мамам і татам.
    Лина , 8 августа 2016 г.
    Отримала її в подарунок з нагоди появи в домі малюка, і так вчасно, чому дуже рада. Мені, як недосвідченої мамі, книга допомогла уникнути деяких помилок, і бути більш обізнаною при спілкуванні з лікарями в наших лікарнях. Простота викладу, але в той же час пунктуальність і делікатність як лікаря, дуже імпонує. Зрозуміла необхідність придбання інших, не менш корисних, видань.

Дуже хороша книга, з якої можна дізнатися багато корисної інформації. Написана з гумором, все "розжовано". Найкраще почати читання під час вагітності, тому що після народження читати особливо ніколи. Що, як, навіщо і чому - все про догляд дитини і допомогу молодим батькам, які ще нічогісінько не знають!

Автор постійно нагадує, що у всьому потрібен здоровий глузд, який дуже просто переплутати з острахом зробити з дитиною щось не те! У деяких прям патологічна боязнь перегріти дитину, чи недогодувати і ще багато всяких пере- і недо-! У даній книзі є дуже цінні рекомендації по загартовуванню дитини, поради з підготовки до народження дитини, докладні описи дитячих хвороб, оскаржувати їх вірність і цінність було б не правильно.

Книга розвіє купу непотрібних правил дій по відношенню до дитини. Я намагаюся її дарувати або рекомендувати всім матусям. Тут ви знайдете всілякі рекомендації і професійні поради доступною і веселою мовою від підготовки і виношування дитини до народження і розвитку вашого малюка. Все обґрунтовано і розжовано що, навіщо, чому і як! Якісний гладкий папір, приємний на дотик. Сторінки прошиті, так що книга не розвалиться, навіть якщо перечитувати постійно!
  • Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников
    Любовь Вербова, 21 апреля 2017 г.
    После появления дома маленького человечка у родителей возникает миллион всяких вопросов, и большинство их касается здоровья ребенка и ухода за ним. В книге Евгения Комаровского «Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников» вы найдете ответы на все ваши вопросы. Книга очень классная и безумно полезная. Она очень хорошо структурирована и разделы, чтобы родителям было удобно найти нужную информацию. В ней есть рекомендации относительно беременности, родов и непосредственно ухода за крошечным человечком. Ну и, конечно же, основная часть книги посвящена вопросам здоровья. В книге приведены основные рекомендации и советы касательно самых популярных детских заболеваний - острых респираторных вирусных инфекций, которые все мамочки знают под громким названием ОРВИ, и других часто встречаемых заболеваний. Книгу очень удобно меть под рукой именно в печатном виде, чтобы сразу отметить важные моменты и потом не рыскать по всему интернету, если у ребенка сопли или кашель. Поэтому рекомендую всем родителям!
    Анна, 16 октября 2014 г.
    Книга отличная, ЕОК - Доктор с большой буквы. Благодаря ему и его трудам материнство - это радость, а не подвиг. Спасибо огромное!!! С удовольствием прочла все книги, следую советам и точно знаю, что они работают. Ребенок здоров, в семье все счастливы!!!