Рецензии «Вступ у когнітивно-поведінкову терапію»

• когнітивно-поведінковий напрям
    Анна , 14 марта 2017 г.
    Мені не дуже подобається сама по собі теорія когнітивно-поведінкового напряму. Мені також не дуже подобається видавництво цієї книги. Ну, взагалі, книга непогана. Я можу порадити прочитати її, але не чекайте нічого особливого від неї. Тут мені найбільше сподобався опис когнітивного дисонансу. Коротко вам опишу про що тут: когнітивний дисонанс - це стан психічного дискомфорту індивіда, викликаний зіткненням в його свідомості конфліктуючих уявлень від ідей і вірувань до цінностей та емоційних реакцій. А теорія когнітивного дисонансу - це одна з "теорій відповідності", що грунтується на приписуванні особистості прагнення до зв'язного і впорядкованого сприйняття свого ставлення до світу.
    Все нічого, але книга не найцікавіша. Безумовно мені сподобалася історія в цій книзі про статус мотивації людини в різних критичних ситуаціях. Але це один з небагатьох моментів які заслуговують високої оцінки.
    Як я вже говорила раніше, нічого особливого в книзі немає. Але чому б не прочитати її для інтелектуального розвитку і як для розминки мізків.
    Звичайно, вона більше підходить для вивчення в університеті. Але і фахівцям вона теж може дати щось хороше.