Рецензии «Від Миколая до Різдва»

• Чудовий новорічний подарунок
    Елизавета Киризий, 8 января 2018 г.
    Книжку "Від Миколая до Різдва" я придбала у декількох екземплярах - спочатку на Якабу, а потім ще докупила в іншому офлайн-магазині, і дарувала на свята друзям з дітьми молодшоко шкільного віку. І, за свідченням однієї з подруг, було "попадание в десяточку". По-перше, книжка чудово, з настроєм та душею, проілюстрована. По-друге, вона містить досить цікаву передмову про традиції святкування новорічних та різдвяних свят. Ну а головне - уныкальні тексти різдвяних колядок, як окремих авторів, так і народні, збережені в історії. Вони дійсно зігрівають, дарують святковий радісний настрій, на якомусь підсвідомому рівні пов'язують нас з нашими прадідусями та прабабусями, що колись, можливо, співали ці пісні під час колядування. Шрифт великий, зручно читати дітям. Коли я подарувала книжку "Від Миколая до Різдва" одному 8-річному хлопчику на зустрічі з компанією друзів у кав'ярні, він тут же розкрив її і почав із зацікавленням, не відполікаючись, читати, і це, я вважаю - найкращий знак якості, у даному випадку :)