Рецензии «Весела лічба. Чарівна скринька. 64 картки»

• Чудо-картки для вивчення арифметики
    Василий , 5 февраля 2017 г.
    Як швидко навчити малюка рахувати, щоб йому це зразу ж не набридло і він не сприймав навчання як покарання? Мій син це зробив дуже швидко. Одиниці, десятки, сотні, плюси, мінуси, додавання... Як з цим всім розібратися маленькій дитині? Набір якісних двосторонніх карток з товстого картону (64 штуки), з прекрасними ілюстраціями українського художника Арсена Джанікяна можна просто розкласти на підлозі, на столі, на дивані, та в ігровій формі розпочати навчання дитини рахувати за допомогою оригінальної математичної методики авторства Андрія Сімонова. Великі цифри, яскраві образи і наполегливість батьків, зацікавленість самого малюка допоможуть йому швидко почати рахувати, підбираючи потрібні картки, логічно мислити, активно тренуючи пам'ять та розвиваючи інтелект. Дитина підбирає потрібні картки з цифрами та математичними діями і отримує вірний результат. Чому я раджу придбати їх? Бо головний плюс набору карток "Весела лічба" - це асоціація процесу навчання не як з нудним "заучуванням", а з легкою грою. Малеча обов'язково буде повертатися до цієї яскравої, привабливої чарівної скриньки з цифрами і швидко навчиться рахувати десятками. Я вважаю, що видавництво виправдовує свою назву - діти дійсно стають розумними.