Рецензии «Велосипедна розмальовка»

• Подорож на край світу!
    Алена Брезицкая, 9 февраля 2017 г.
    Ну хто ж не любить подорожі та котиків? Головним героєм цієї оригінальної розмальовки є котик, який подорожує світом разом з велосипедом. Незвичний тандем, правда ж?! Розмальовка сюжетна та має дивовижну кінцівку, а ще в ній є кінеограф - кумедний мультик про пригоди котика(треба пролистати сторінки швидко).
    Розмальовка дуже якісна. Формат А4. кожна ілюстрація на окремому аркуші. Палітурка тоненька, кольорова з обох сторін. Українське видання відрізняється від російського видання цієї розмальовки значно тоншими сторінками, але й ціна відповідно нижча. А ще в українській версії розмальовки є унікальна відмінність - в середині книги кольорова вкладка, яка розгортається в додаткову велику іллюстрацію.

Всього в книзі 65 ілюстрацій для розфарбовувння + велика вкладка. Всі вони різноманітні і дуже цікаві. На кожній сторінці є котик та велосипед: на передньому плані, чи десь на задньому і їх треба відшукати. Всі іллюстрації сюрреалістичні, фантастичні або реалістичні. Тут ви знайдете чудернацькі паралельні світи, стимпанк, визначні місця світу з найбільш відомими спорудами, природні пейзажі, фентезійні сюжети та багато іншого.
    В мене вже є російське видання цієї книги, але вона мені так сподобалося. що захотілося порозмальовувати щось подібне ще раз. А коли дізналася. що в українській версії видавництво "Фабула" помістило додаткову велику іллюстрацію,то спокусилася саме на цю книгу.

Раджу цю розмальовку і дорослим і малим! Вона вам 100% сподобається!