Рецензии «Уроки української від Олександра Авраменка (комплект із 3 книг)»

• Корисні книги для філогогів та нефілологів
    Julia Dutka, 27 сентября 2017 г.
    Олександр Авраменко – головний філолог країни (можливо, й найбагатший – пам’ятаєте його авто?), який промовляє до нас з екранів телевізорів, оселився на ютубі, а ще мучить дітей завданнями для ЗНО. І ось цей багатофункціональний пан, крім того ще випустив друковану серію (чи можна два томики формату А5 вважати серією) уроків української. Я купила їх для мами-філологині. І прочитала сама – це нове для мене видавництво.

До речі, про філологиню. Авраменко закликає поводитись з фемінітивами обережно і згадує членкиню, простигосподи… А ще він зачіпає мій болючий мозоль – наголоси. Знаю, що це проблема багатьох західняків. Але щось геть не бажаю виправлятись.

Але повернемось до книжок – прекрасне оформлення - #книголав постарались. Уроки короткі – не більше сторінки – і з гумором, до кожного є кольорова ілюстрація-комікс. Мені подобається такий формат навчання – легкий і ненав’язливий, без засилля правил. І без помилок. Давненько мені не траплялись книжки без помилок.

Дуже класний урок вийшов про курити і палити. Автор каже, що краще вживати слово курити, бо палити все ж має куди ширше значення, та й той, хто любить цигарки все ж курець, а не палій. І резюмує, що краще взагалі кинути цю згубну звичку і не мучитись зі слововживанням.
  • Мега нужные книги для всех
    m.lukan1991 , 30 сентября 2017 г.
    Купила комплект для себя и своих деток. Моя работа связанна с постоянным деловым общением с людьми и составлением документов. Часто замечаю за собой незнание, как грамотно и правильно выразиться или написать то или иное слово, фразу на украинском языке. А ведь по культуре речи и письма, складывается определенное мнение о человеке. Так, что я учусь по этим книгам, тем более, что все описано легко и доступно. Ну а таблицы по правописанию, отличный краткий курс всех правил, также помогают мне в работе. Но, эти книги понадобятся не только мне, но и моим деткам, ведь им учиться в школе, сдавать ЗНО, ну и в конце-концов тоже нужно грамотно общаться с людьми. Важно, что написано все с юмором, в легкой форме, кратко, доступно. Ведь согласитесь, учиться по учебникам, ну просто невозможно скучно и долго) Так, что советую всем, кто хочет сам учиться говорить и писать на украинском языке грамотно) ну и вашим деткам данные собрание облегчат обучение украинскому языку, помогут запомнить правила правописания, ну и конечно подготовиться к ЗНО по украинскому языку)