Рецензии «Улюблені вірші»

Средняя оценка
5
 • 5
  7
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Улюблена книга всієї сім'ї
  Надія Сєніна, 4 марта 2018 г.
  Рецензия полезна?
  По-перше хочу подякувати магазину за швидку доставку, за одну добу до Краматорська! По-друге, сама книга просто вражає! На що одразу звернула увагу, так це на ілюстрації до віршів, вони чудові, яскраві, кожна сторінка це дивовижний казковий світ. Вірші цікаві, такі, що моя донечка просить мене читати по декілька разів, і за місяць ми вже вивчили майже всі. Що можна говорити, якщо в перший день, після отримання дитина не могла відібрати книгу у тата. Дуже сподобалось, що у книзі є вірші українських класиків, і донечка буде знайомитися з ними змалечку. Зараз у нас улюблений вірш про очеретяну родину, до нього цікава ілюстрація, яку можна розглядати догори ногами, тому донечка круте книгу, а я вже напам'ять його розповідаю. Коли вкладаю дитину спати, то доводиться навіть ховати книгу, бо читати віршики і розглядати картинки можна дуже довго. Формат трохи незручний для дворічної дитини, але це не заважає бути улюбленою книгою. Вирішила подарувати такі книги своїм похресницям, сподіваюсь, що їм сподобається, як і моїй донечці.
  Оставить комментарий
 • Улюблена збірка віршів!
  Маряна , 17 февраля 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Перше враження від книги: чудова подарункова книга, яка підійде для будь-якого віку (ми читали молодшому сину від року), великоформатне видання, яскрава палітурка, великий об'єм (103 сторінки), цупкі глянцеві сторінки, привабливі малюнки, які заманюють книгу придбати.
  Книгу проілюстрували 5 художників: Кость Лавро (його ілюстрації зразу ж впізнаються), Катерина Штанко, Вікторія Ковальчук, Оксана Ігнащенко та Олександр Кошель.
  Хотілося б виділити свою класифікацію віршів, які входять до збірки:
  1) вірші з нашого дитинства таких українських поетів, як М. Підгірянка, Н.Забіла, Б.Стельмах, П.Воронько, П.Тичина, Т.Шевченко та інші. Проте неперевершені ілюстрації надають віршам сучасності та нового бачення.
  2) Безліч цікавих перекладів з польської (наприклад Юліан Тувім у перекладі І.Малковича), англійської, французької та німецької мов.
  3) Вірші для покращення вимови звуків у дітей, такі собі своєрідні логопедичні вправи ("Почапали каченята", "Льоп-люп-ляп", "Про пана Трялялинського", "Веселі жабки").
  4) Забавні історії-віршики ("Хатка, яку збудував собі Джек", "Отакий роззява", " Їде вояк-морквяний", "Паротяг" ( цей вірш - це така "любов-любов" для старшого сина).
  5) Пісні та колядки + ноти до них ("Ой дві жабки", "Ішов Миколай", "В глибокій долині").
  6) Знайомство з різними видами віршів, а саме скоромовки, вірш-рак та акровірш.
  Як на мене, можна було б вірші у збірці поділити та розмістити за порами року.
  Та все ж таки, дітки дуже люблять ці віршики, запам'ятовуюють їх після прочитання та цитують.
  Зі всіх книг з віршами, які у нас є, ці - номер 1 на нашій книжковій поличці! Рекомендую!
  Оставить комментарий
 • Чудові вірші, чарівні ілюстрації
  Світлана , 9 августа 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Книга чарівна, розкішна. Її зміст складають відомі вірші та пісеньки (українські й перекладені з інших мов). Дитині книга дуже подобається, вона читалася безліч разів. З цієї книги ми брали віршик на свято Нового року в садку («У ранці біля хатки»), а під час іспиту до школи, коли доньку попросили розповісти віршик, вона розповіла вірш з цієї книги («Ластівка» М. Вінграновського), хоча ми цей вірш окремо не вчили, просто читали, але він «запав у душу».
  Деякі вірші кумедні (нам надзвичайно подобається пісенька про жабок і вірш про ліниве кошеня), деякі – ніжні, заколисуючі і спокійні, деякі – повчальні, але жоден з них не залишає дитину байдужою.
  Єдине – чомусь вірш «З лісу зайчики ішли» Л. Полтави чомусь даний не повний, а скорочений (хоча вірш невеликий). Не можу говорити про інші вірші, чи скорочені вони чи ні, адже до цієї книжки я не знала більшість з цих віршів, і мені важко говорити про них, але все-таки хотілося б читати повну версію, оскільки саме це дозволяє відчути задум автора.
  І звісно, ілюстрації чудові, виконані 5 різними художниками.
  Оставить комментарий
 • 100% улюблені вірші!
  Олеся Кізима, 20 июня 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Кажуть, найкращим подарунком для дитини, особливо у наші дні, є спільно проведений час. А якщо вашим компаньйоном стане ще й хороша книжка, чудовий настрій та незабутні враження - гарантовані!

  До таких, справді, бестселерів у величезному морі дитячих книжок безумовно належать і ,,Улюблені вірші". Вже сама назва збірки дуже влучно відображає свій вміст. Її упорядкував Іван Малкович - поет і засновник першого українського дитячого видавництва. Повірте, Ваша дитина буде сотні разів гортати сторінки і перечитувати віршики спочатку з Вами. І неодмінно вивчить найулюбленіші! Як і Ви.

  Перше, що приковує погляд, це - яскрава, міцна, гладенька обкладинка. Її можна розглядати досить довго, приглядаючись до мініатюрних героїв віршів. Усі сторінки - досить цупкі. Одруківок нема. Книга витримає падіння та незліченні гортання.

  Збірка містить 60 віршів, переспівів та пісеньок. Це твори популярних українських та іноземних поетів, зокрема, польських, французьких, а також народні перлини дитячої поезії, у тому числі, англійської. Серед вітчизняних припадуть до душі і дуже легко запам'ятаються віршики Марійки Підгірянки та Олени Пчілки. Прості, просякнуті любов'ю, нотками гумору та повчальності, як от: ,,Скочив зайчик у тернину і роздер кожушину, йде лисичку просити кожушину зашити. А лисичка регоче, зашивати не хоче... "Слухаючи таку історію, дитина співпереживає з маленьким героєм і радіє разом з ним: ,,Мама сина не била, кожушину зашила. Зайчик очка втер і знов скаче тепер".

  Кожна сторінка дуже гарно, подекуди дуже детально ілюстрована. Чого лише варті хвилини-години розглядання греків, які їли чебуреки, чи усіх представників гарбузового роду! Малюнки - дуже професійні і якнайповніше зображують героїв, їх емоції, характер та передають зміст вірша. Особливо хочу відмітити поезію про морквяного вояка, який хвацько ,,поклав на лопатки" свиней, де його буряковий кінь, горіхова кожушина, лопуховий жупан у мене викликають безмежне захоплення!

  Іноземні тексти чудово перекладені та адаптовані. Читаються легко, цікаво і швидко запам'ятовуються. Наприклад, англійський віршик: ,,Жила собі бабуся, і песик з нею жив. Вона любила песика, і він її любив. Бабуся якось ввечері спекла смачний пиріг, лишила в хаті песика і вийшла за поріг..."

  Аудіокасета чи компакт-диск, що продаються окремо, відтворять поезію голосом Богдана Бенюка у супроводі півників, жабок, песиків, котиків, паротягів та музичних інструментів.

  ,,Улюблені вірші" сміливо можна гортати з найнайнайменшого віку! Хоч жартівливе гасло ,,А-ба-ба-га-ла-ма-ги" каже ,,Для малят від 2 до 102", вони точно зацікавлять і річного малюка!

  Книга не може не сподобатися. Вона просто зачаровує своєю красою та поетичністю. Відмінний подарунок, і, як на мене, must have у кожній хаті.

  п.с. Ще є видані і ,,Улюблені вірші-2".
  Оставить комментарий
 • Отзыв
  Юлия , 28 августа 2015 г.
  Рецензия полезна?
  Очень качественная книга, большая, яркая, красивые иллюстрации - оригинальные, а не заезженная компьютерная графика! И конечно хорошие стихи!
  Оставить комментарий