Рецензии «Українська мова. Правопис у таблицях, тестові завдання»

• легко и почти понятно
    катерина , 26 октября 2017 г.
    Приобрела для себя данную книгу, так как есть необходимость усовершенствовать знание украинской грамматики. На фоне последних изменений за несколько лет, которые происходят в языке, правила будут полезны всем. Книга больше похож на опорный конспект, какими я пользовалась при учебе в университете более 10 лет назад. Формат А4, шрифт четкий и не отвлекает от сути.
    Сами правила описаны в виде таблиц. Например, когда стоит употреблять тире, и приведены фразы-образцы, и рядом колонка когда нет необходимость в тире, и тоже фразы.
    С первых страниц немного тяжело привыкнуть к немного “суховатой” подачи информации, но после всех правил идут тестовые задания, выполняя которые приходиться не раз возвращаться к правилам, и уже на практике все разбирается намного легче. Осилить всю книгу сразу никак не удалось - поняла для себя, что взрослому человеку такую информацию надо потреблять дозировано, осмыслив и уже попробовав на практике. Советую тем, кто работает с текстами, и надоело каждый раз удостоверяться в правильности написания слов и использования знаков препинания.
  • Сучасний і зрозумілий посібник
    ірина ігольніцина, 29 декабря 2017 г.
    Купувала книгу для використання у професійній діяльності. На фоні обов"язкового складання ЗНО з української мови виникає потреба в більш детальній і поглибленій подачі інформації, а з іншого боку, шукала посібник, у якому б викладався матеріал у доступній формі, не по-книжному і не "занудно". Цей посібник цілком відповідає моїм вимогам.
    Цікаві рубрики "Зауважте", "Правильно чи ні?", посилання на інтернет-видання, в яких можна знайти додаткову корисну інформацію стосовно мовних тем, - усе це робить посібник сучасним, відкритим для молоді. А чіткий виклад правопису таблицями, до яких додаться кожного разу тестові завдання і вправи для закріплення сприяють відмінному засвоєнню тем і, сподіваюсь, допоможуть скласти ЗНО і ДПА також на відмінно.
    Також у довіднику наводяться приклади можливих тем для власного висловлення, поради щодо написання твору, а також цитати з учнівських робіт з помилками, що зробило висловлювання неоковирним.
    Не ставлю максимальної оцінки лише через тонкий, як на мене, папір, хоч і розумію, що так посібник коштував би дорожче.
    Дякую Якабу за оперативну доставку!
  • Чудовий посібник для всіх - і тих, хто вчиться, і тих, хто вдосконалює мову
    Олександр Шкурей, 15 января 2018 г.
    Купив цей посібник для особистого користування. Вважаю його одним із найкращих у своєму роді. Ви отримаєте книгу з голограмою (що свідчитиме про її автентичність), з мякою обкладинкою, приємно тримати в руках. Всередині Вам пропонуються правила з орфографії та правопису.

У книзі дуже багато тестових завдань, практичних вправ та правил. Тобто, вона подає не просто сухі правила, а й вправи, де ви зможете правила перевірити одразу ж на практиці. Як на мене, багато правил є дуже необхідними в сучасному суспільстві, оскільки їх наразі не дотримуються і це псує мову.

При цьому, у книжці подано багато цікавої інформації (наприклад, що стосується іншомовних слів подається цікава інформація про невластиву українській мові "ф"). Також акцентується увага на якихось окремих випадках, винятках з правил чи особливостей. Книга дуже структурно логічно побудована і цікава за своїм змістом. В ній, поміж всього ви зможете побачити й посилання на деякі блоги, аудіоуроки, словник маловживаних або незнайомих слів, ключі до тестових завдань, посилання на експрес-уроки О. Авраменка тощо. Раджу купити для домашньої колекції вдосконалення і вивчення українськомї мови!