Рецензии «Українська мова. Правопис у таблицях, тестові завдання»

Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Чудовий посібник для всіх - і тих, хто вчиться, і тих, хто вдосконалює мову
  Олександр Шкурей, 15 января 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Купив цей посібник для особистого користування. Вважаю його одним із найкращих у своєму роді. Ви отримаєте книгу з голограмою (що свідчитиме про її автентичність), з мякою обкладинкою, приємно тримати в руках. Всередині Вам пропонуються правила з орфографії та правопису.

  У книзі дуже багато тестових завдань, практичних вправ та правил. Тобто, вона подає не просто сухі правила, а й вправи, де ви зможете правила перевірити одразу ж на практиці. Як на мене, багато правил є дуже необхідними в сучасному суспільстві, оскільки їх наразі не дотримуються і це псує мову.

  При цьому, у книжці подано багато цікавої інформації (наприклад, що стосується іншомовних слів подається цікава інформація про невластиву українській мові "ф"). Також акцентується увага на якихось окремих випадках, винятках з правил чи особливостей. Книга дуже структурно логічно побудована і цікава за своїм змістом. В ній, поміж всього ви зможете побачити й посилання на деякі блоги, аудіоуроки, словник маловживаних або незнайомих слів, ключі до тестових завдань, посилання на експрес-уроки О. Авраменка тощо. Раджу купити для домашньої колекції вдосконалення і вивчення українськомї мови!
  Оставить комментарий
 • легко и почти понятно
  катерина , 26 октября 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Приобрела для себя данную книгу, так как есть необходимость усовершенствовать знание украинской грамматики. На фоне последних изменений за несколько лет, которые происходят в языке, правила будут полезны всем. Книга больше похож на опорный конспект, какими я пользовалась при учебе в университете более 10 лет назад. Формат А4, шрифт четкий и не отвлекает от сути.
  Сами правила описаны в виде таблиц. Например, когда стоит употреблять тире, и приведены фразы-образцы, и рядом колонка когда нет необходимость в тире, и тоже фразы.
  С первых страниц немного тяжело привыкнуть к немного “суховатой” подачи информации, но после всех правил идут тестовые задания, выполняя которые приходиться не раз возвращаться к правилам, и уже на практике все разбирается намного легче. Осилить всю книгу сразу никак не удалось - поняла для себя, что взрослому человеку такую информацию надо потреблять дозировано, осмыслив и уже попробовав на практике. Советую тем, кто работает с текстами, и надоело каждый раз удостоверяться в правильности написания слов и использования знаков препинания.
  Оставить комментарий
 • Чудовий помічник в опануванні української мови
  Аліна Боєва, 17 января 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Посібник вартий витрачених на нього часу та грошей: інформація легко засвоюється та закріпляється практикою. Для мене, як для абітурієнта, ця знахідка виявилась безцінною, оскільки матеріал закріпляється без великий зусиль самого учня за рахунок того, що автори правильно структурували завдання, в яких перекликаються абсолютно всі правила, подані раніше. До того ж, майже всі завдання подані в форматі ЗНО. Посібник наповнений цікавими фактами, посиланнями для додаткової інформації та "прикольчиками" від Авраменка й Тищенко. Самі матеріали, з яких він
  виготовлений, середньої якості, але, тим не менш, ціна відповідна. Якщо говорити про ціну, то репетитор, що роз'яснить вам ті ж самі правила й виконає з вами ті ж самі завдання обійдеться вам в кілька (якщо не десятків) разів дорожче. Тому якщо бажаєте дешево й швидко підготуватись до ЗНО чи заповнити прогалини в таких розділах мови, як пунтктуація та правопис,і упевнені в своїй самоорганізації та відповідальності, то цей збірник для вас. Рекомендую!
  Оставить комментарий
 • Сучасний і зрозумілий посібник
  ірина ігольніцина, 29 декабря 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Купувала книгу для використання у професійній діяльності. На фоні обов"язкового складання ЗНО з української мови виникає потреба в більш детальній і поглибленій подачі інформації, а з іншого боку, шукала посібник, у якому б викладався матеріал у доступній формі, не по-книжному і не "занудно". Цей посібник цілком відповідає моїм вимогам.
  Цікаві рубрики "Зауважте", "Правильно чи ні?", посилання на інтернет-видання, в яких можна знайти додаткову корисну інформацію стосовно мовних тем, - усе це робить посібник сучасним, відкритим для молоді. А чіткий виклад правопису таблицями, до яких додаться кожного разу тестові завдання і вправи для закріплення сприяють відмінному засвоєнню тем і, сподіваюсь, допоможуть скласти ЗНО і ДПА також на відмінно.
  Також у довіднику наводяться приклади можливих тем для власного висловлення, поради щодо написання твору, а також цитати з учнівських робіт з помилками, що зробило висловлювання неоковирним.
  Не ставлю максимальної оцінки лише через тонкий, як на мене, папір, хоч і розумію, що так посібник коштував би дорожче.
  Дякую Якабу за оперативну доставку!
  Оставить комментарий