Рецензии «Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку №9»

Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Для дітей, те що потрібно!
  Лина , 8 августа 2016 г.
  Рецензия полезна?
  Завжди перебуваю в пошуках гідних книг для мого сина, і на цей раз натрапила на книгу «таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку №9». Куплену книгу завжди читаю перша, так як сама люблю іноді зануритися в дитинство. І дійсно, коли я її читала, то відчувала гострий дитячий захват.

  Розповім трохи про книгу. Наш час, головний герой, звичайний хлопчисько, помічає, що нашу планету непомітно захоплюють інопланетяни, які мають вигляд величезних синіх жаб, і що існує організація, яка бореться з їх навалою. Таємничі події, небезпечні і захоплюючі пригоди, фантастичні машини, незвичайна правда про свою сім'ю, інші країни, придбання справжніх друзів, боротьба з прибульцями і з самим собою: адже якщо ти зміг перемогти свій власний страх, то у тебе вистачить мужності подолати будь-яке зло, навіть підступних синемордов.

  У «Таємному суспільстві ...» є якась магія, книгу хочеться перечитувати і пропонувати до прочитання дітям і батькам.

  Мій син, який відзначив днями шестиріччя, самостійно прочитав цю книгу на знайомій, але не рідній для нього мові за три дні, включаючи ранній ранок перед походом в дитячий сад і своїй «комп'ютерний час». Книга дитині сподобалася, проте він не піддався повній чарівності і зробив свої висновки, наприклад: «Даремно вони так зробили! Нечесний вчинок по відношенню до негативних людей все одно залишається нечесним ».

  Загалом, книга непогана і читати її дійсно варто!
  Оставить комментарий
 • Цікава історія
  СВЕТЛАНА ЖОВМИРЕНКО, 8 февраля 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Книгу "Таємне товариство боягузів" читаємо з 5-річним синочком перед сном. Скажу чесно, історія цікава не лише дитині, а й мені, тож чекаю кожного вечора, щоб прочитати нові глави.
  Спочатку сюжет був не зовсім зрозумілим для дитини, тим більше, що ця книжка для більш старшого віку, тож вона не містить яскравих малюнків на кожній сторінці. Але потім ми повністю захопились цікавою історією, яка ставала дедалі заплутанішою та незрозумілою.
  Прибульці у вигляді синьомордих жаб захопили нашу планету, посіявши вірус страху серед людей. Ті ж, хто залишився, створили ТТБ - Таємне товариство боягузів, яке має протистояти бридким потворам та врятувати світ. А найголовніше - своїх близьких, самих найрідніших, що потрапили у полон до прибульців.
  В центрі подій опинився хлопчик Клим. Спочатку він був звичайним школярем, до того ж трохи боязкуватим, якого задирав сусідський невіглас. Але крок за кроком під тиском обставин Клим перетворюється на відчайдушного та безстрашного парубка, який має вигадати, як же саме перемогти чужаків.
  Я впевнена, ця книга обов'язково сподобається юним читатчам та занурить у чарівний світ пригод. Ну а для себе я вирішила, що придбаю у подарунок синові інші книги захоплюючої серії.
  Оставить комментарий
 • Захопливі пригоди
  Світлана , 27 января 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Цікава історія про несміливого хлопчика Клима, якого ображав сусід Сашко Смик, але одного разу Клим потрапляє до ТТБ (Таємного Товариства Боягузів). Там Клим знайомиться з двома хлопцями і чарівною молодою жіночкою, яка здається Климові знайомою, але він ніяк не може згадати, де він її бачив. Разом хлопці намагатимуться врятувати планету від прибульців – синіх жаб – і повернути всім людям (у тому числі Климові) сміливість.
  В цій історії є все, що зазвичай подобається дітям, – закручений сюжет, прибульці-монстри і рятувальна операція, шпигунські ігри і погоні, перельоти в часі і несподівана розв’язка проблем із прибульцями. Також підкреслюється важливість міцних сімейних стосунків і збереження пам’яті наших предків (навіть це неодноразово рятувало головного героя). Книжка легка і для дітей, на мою думку, буде захоплива. Усі події відбуваються швидко, динамічно, отже, нудьги при читанні не виникне. У книзі є ілюстрації, виконані, як креслення коричневим олівцем, але вони добре виглядають у книжці.
  Оставить комментарий