Рецензии «Справочник здравомыслящих родителей. Часть 1. Рост и развитие. Анализы и обследования. Питание. Прививки»

• Зручний довідник!
    Лина , 9 августа 2016 г.
    Книга дуже цікава, все доступно і зрозуміло. Є практично все що необхідно знати молодим батькам і головне тепер набагато легше що-небудь довести нашій бабусі. Розглянуто всі популярні методи лабораторного та інструментального аналізу, дані коментарі щодо їх практичної, діагностичної та комерційної (економічної) цінності для лікаря, а також доцільності. Величезний розділ про щеплення. Статистика захворювань, проста математика щодо міфів проти щеплень руху, розповідь про всі доступні досягнення. У тому числі понад стандартного календаря щеплень.

І кілька слів про оформлення, яке хочу виділити особливо. Скажу так - я просто в захваті від того, що в такій серйозній і дорослій книзі є стільки ілюстрацій! Їх неймовірно багато! Майже кожен розворот прикрашений милими і симпатичними звірятками, завдяки цим малюнкам, відомості, тут представлені, ніяк не виглядають сухими і дуже добре сприймаються, не кажучи вже про те, що таке оформлення збуджує інтерес.

Великий плюс за те, що автор не розраховує на дуже освіченого читача, справедливо вважаючи, що медичний інститут ми не закінчували. Дуже рекомендую саме як довідник. Тобто не для поглибленого читання вечорами, а для отримання стислої короткої інформації з надійного джерела.