Рецензии «Солодке печиво»

• Смачна книга
    Наталья Пишняк, 15 февраля 2017 г.
    Хочу залишити відгук про цю неймовірно теплу й смачну книгу. Спочатку вона мені здалася досить складною, вирішила додати її до списку «книги, що читаю» перед сном. Проте коли я ознайомилась із описом різних видів тіста, порадами щодо покращення якості, зменшення турбот та спрощення процесів, я швидко кинулась клеїти різнокольорові наліпки на сторінки та в найближчі вихідні експерементувати. Так саме вступні описи секретів перед приготуванням певного виду смаколиків треба обовязково перечитати.

Авторка книги – Дарія Цвєк знайома ще багатом із радянських часів, коли її рецепти та поради старанно переписували від руки чи вирізали та наклеювали у зошити дбайливі господині.

З тих часів вподобання великих та малих ласунів не змінилися, але ситуація в країні та суспільстві вже інша. Сьогдні ми прагнемо звернутися до традицій різних регіонів, згадати забуті страви, назви страв, начинки та методи приготування. Саме в цій книзі я знайшла гарний опис ароматних пампухів, неймовірних пляцків та модних штруделів та детальні інструкції по виконанню здавалось би складних кроків.

Також радує те що попрактикувавшись певний час, завдяки Дарії, ми навчаємось робити вдалі заміни продуктів, які відсутні під рукой, комбінувати начинки, визначати обсяг інгредієнтів на око, не боятись експерементувати та зіпсувати продукти.

Рекомендую дану книгу як вдалий подарунок, а також приємне поповнення власної бібліотеки для дбайливої господині.
  • Хороший подарок
    Татьяна Лобушко, 1 февраля 2018 г.
    Издание подарочное, хорошего качества. Купила "Солодке печиво" в подарок свекрови на Новый год. Она жаловалась, что потеряла свою старую книгу о выпечке. Оказалось, это та самая книга! Уже на Рождество она нас баловала новыми (забытыми старыми) лакомствами, приготовленными по этой рецептам из этой книжки.

Это проверенные временем рецепты из привычных ингредиентов. Конечно, среди них есть рецепты очень калорийные и не на каждый день, но также есть более полезные и не менее вкусные. И все это в очень доступном изложении: без пробелов, четко и понятно.

А еще я нашла там любимый десерт, который когда-то делала моя бабушка, но больше никто в семье не помнил точно как его готовить. Искала в интернете, пробовала угадать сама, но выходило не совсем то, что хотелось. Приготовила по этой книге и все получилось. Настоящий вкус из детства! И теплые воспоминания...

И если кто-то подумает, что рецепты в этой книге сугубо региональные или на непонятном диалекте, то это не так. Некоторые слова в рецензиях на эту книгу мне действительно незнакомы, но мова самой книги и ее рецепты будут близки жителю любого региона.
  • Солодке печиво
    Julia1104 , 26 октября 2017 г.
    Передусім, декілька слів щодо авторки чудової книги. Перші сторінки "Солодкого печива" присвячені саме історії життєвого шляху пані Дарії. Відразу розумієш, чому видання таке "тепле", по-доброму просте, родинне. Покликанням Дарії Цвек була педагогіка, а отже бажання ділитися своїми знаннями з іншими. "Солодке печиво" - любов з першого дотику. У книзі прекрасне все: обкладинка, фото (ілюстрації), а головне зміст. Саме на ньому й необхідно зосередити окрему увагу. Головна відмінність від будь-якої сучасної збірки рецептів - простота. Все необхідне для кожної страви або напою завжди знайдеться у господині вдома. А для приготування Вам не знадобиться багато часу. Гортаючи сторінку за сторінкою, Ви відчуваєте натхнення для творчості. "Солодке печиво" здатне навіть покращити Ваш настрій у ці сумні осінні дні, а також надати відчуття свята будь-якій сімейній вечері або ж сніданку, чому ні?
    У моєї любої бабусі також є "Солодке печиво", але ще радянських часів. "Навіщо було купувати ще одну книгу?", - запитаєте Ви. Дане видання модернізоване, сучасне, доповнене, яскраве. Про "Солодке печиво" можно розповідати й розповідати. Навіщо? Я раджу скуштувати і в жодному разі не відмовляти собі у такому задоволенні!
    D. D. , 11 марта 2015 г.
    Не вистачає слів захвату, аби описати задоволення від придбання цієї чудової книги! Зміст, оформлення, обложка - вищий пілотаж! А ще це ідеальний варіант для дарунку, - і молода господиня, і досвідчена хазяйка будуть однаково раді подарунку!
    Светлана, 27 октября 2014 г.
    Книга "Солодке печиво" это классика кулинарного искусства. Хорошо забытое старое.Настоятельно рекомендую как опытным хозяюшкам, так и молодым начинающим.
    Ольга, 4 мая 2015 г.
    Неймовірна книжка з класним оформленням... Маю старші видання, але не могла не придбати, бо книжки Дарії Цвек - то супер
    Андрей Игнатенко, 30 сентября 2014 г.
    Классная книжка, интересные рецепты и хорошие фото.
    Подписывайтесь на мой ютуб канал "Из Одессы с морковью"