Рецензии «Сніданки для дітей»

• работа сайта
    Илона, 19 января 2016 г.
    Благодарю работников этого интернет-магазина за оперативность. Доставка в 1 день.
  • Апетитна книга про корисні сніданки і не тільки
    татьяна шикерява , 6 марта 2017 г.
    Дуже апетитна книга! Ця книга про правильне харчування буде корисною не тільки для мам, а й для усіх хто прагне здорового корисного харчування. Можна сміливо казати, що ця книга формує правильні звички - починати ранок зі здорових сніданків. Крім того, для мене дуже цінно, що усі рецепти дуже прості. Немає якихось незвичних екзотичних продуктів. Всі інгредієнти - це звичайні продукти, які за розумною ціною можна купити у будь-якому магазині чи на ринку.
    Це книга про те, що їжу варто сприймати з настроєм. Кожна страва тут представлена гарною подачею і гарним сервуванням. Це своєрідні ідеї як вишукано подати сніданок, створити настрій. Особливо це доречно і дуже актуально для мам дітей-малоїжок. Адже це заохочує малюків їсти. А чимало мам здатні палаци вирізати з млинців і сметаною малювати прикраси, аби малеча лишень поїла. У цій книзі можна знайти ідеї.
    Для мам - основній аудиторії цієї книги дуже корисною буде таблиця введення прикорму для дітей, поради дієтолога та чітка структура, чим можна чатувати малюків у шість місяців, рік, два, дошкільнят і школярів.
    Звісно, це книга не тільки про сніданки :) Тут можна знайти чимало цікавих рецептів для обіду - супчиків, вечері: запіканки і котлетки, самі сніданки, перекуси і, звісно, десерти.
    Ще варто підкреслити, деталізацію рецептів і окремі поради - секретики. Для мене ця інформація була особливо цінною.
    Словом раджу цю книгу книгу усім!
  • Нема кращого порадника для молодих матусь.
    anastasi77777 , 4 января 2017 г.
    Нема кращого порадника для молодих матусь, аніж ця книга. Люблю кулінарію, але коли ти працюча мати, то тобі не до краси і естетичності страв, що готуєш. Але коли хтось тобі пропонує простий варіан різноманітних страв - то, а чому б просто їх не виконувати? Не думала, що Руслан Сеничкин (український автор) може дати мені так багато теоретичних порад, що перетворились на практичні навики! У чому крутісь книги - корисна їжа може бути смачною. Всі страви - це здорова їжа.
    Дуже також сподобалось те, що всі рецепти дуже детальні. Навіть десь до смішного детальні. Але це і робить книгу підходящої для всіх читачів ( і шаленим досвідом і з нульовим доступом). Дуже рідкісна. Я так безмежно щаслива і рада, що прочитала її. Кожен вечір я обираю як же побалтувати своїх дітей і чоловіка смачною стравою. І мені не треба вигадувати і вони ситі, здорові і щасливі. Що може бути краще?
    Без сумнівів можу всім рекомендувати "Сніданки для дітей". До речі, як ви зрозуміли, що сніданки для дітей, а їдять їх всі. Бо страви тут поживні і здорові. До речі, кекси тут описані просто нереально круті! Таких смачних рецептів кексу я ще не бачила і не готувала!
  • Подарок для мам
    Лариса , 28 марта 2016 г.
    Книгу Руслана Сеничкина "Сніданки для дітей" в первую очередь нужно приобрести молодым мамам, которые заботятся о здоровом и разнообразном питании для своих малышей. Уже становится характерным для Руслана то, что хотя книга и называется "Сніданки", в ней есть блюда, которые можно приготовить и на обед, и на ужин, а также можно найти идеи даже для детских праздников или вкусные, быстрые в приготовлении блюда, которые можно положить ребенку с собой в школу.

Очень хорошо то, что хотя рецепты предназначены для детей от 6-месячного возраста до школьного, лично мне показалось, что и любой взрослый не откажется от вкуснейшего творожного мороженого, запеченных котлеток, томатного супчика! Их можно применить и в диетическом питании. Представлены рецепты как из детства автора, так и рецепты знаменитых людей.

Как и обычно Руслан не использует сложных дорогостоящих ингредиентов, его блюда не только вкусные, но и полезные. Книга ярко и красочно оформлена, блюда на картинках вызывают аппетит.

Полезным приложением стала таблица, из которой можно узнать как составить меню ребенка, чтобы он получил необходимые витамины, минералы, питательные вещества.
    Эта книга просто необходима!
  • "Сніданки для дітей"
    Ольга, 8 сентября 2015 г.
    Я дуже оцінила Львівські сирники! Вони просто божественні, адже є не тільки корисні, але і смачнючі!
  • *****
    Oksana Melnik, 15 июля 2015 г.
    Дуже задоволена книгою. Готувала "Шоколадні кексики" - смакота!
    Oksana, 15 июля 2015 г.
    Готувала "Кіш з рибою" - надзвичайно смачно! Книга дуже зручна і корисна!
    Ксения , 7 июля 2015 г.
    Очень яркое и красивое издание с доступным контентом! Обе книги Руслана Сеничкинана просто вдохновляют на кухне :))
  • Очень красивая книга
    Ludmila Mihno, 1 июля 2015 г.
    Действительно вдохновляет. Вкусные сырники и блинчики. И легко и красиво
  • Чудова книга
    Анастасия , 13 января 2017 г.
    Книга «Сніданки для дітей» Руслана Сенічкіна є однією з кращих кулінарних книг для дітей, яку я зустрічала.
    Я дуже задоволена цією книгою, чудові рецепти, корисні поради, яскрава подача. Автор у цікавій формі подає рецепти, які дуже легко втілити на власній кухні. Книга містить не тільки рецепти, а й практичні поради для батьків щодо виховання в дитини звички здорового харчування.
    Як на мене, то ці страви можна готувати не тільки для діток, а й для дорослих вони стануть улюбленими. всі рецепти дуже детальні, це дуже зручно. Кожен рецепт має яскраві ілюстрації. Ще одна перевага це те, що всі страви розподілено по розділах за віком дітей, а такаж у таблицях подано рекомендації щодо того, які продукти і коли саме додавати у харчування дітей раннього віку.
    Руслан врахував особливості української кухні та запропонував рецепти, до складу яких входять доступні українським сім’ям продукти. Все зрозуміло і доступно. Ця книга буде надзвичайно корисна всім, хто хоче збагатити домашнє меню корисними та легкими в приготуванні стравами.
    І окрема подяка магазину за швидку обробку замовлення та доставку)