Рецензии «Sex. Наука в коміксах»

• Тихо про голосне
    Олег Герасименко, 12 мая 2017 г.
    Книга, на якій навіть побудовано виставку, що подорожує світом)
    Цікава, дотепна і думаю згодиться всякому школяру. З нею вже не залишиться недомовок, але й батькам спокою теж може не стати.
    Пропоную сміливо та відверто віднестись до такого відкритого питання, що стане лише на користь. Адже наразі діти пізнають все набагато швидше, ніж раніше - вулиця, Інтернет роблять свою справу.
    Особисто я, коли побачив малюнки на цю тему в зошиті середнього сина, здивувався лише що саме середнього. Але замовчувати, а тим більше сварити - подумав було не варто. Сказав лише "до всього свій час" й "не треба поспішати". Ця книга - гарна нагода надати всі необхідні знання й при цьому залишитись в тіні. Або ні - й сміливо відповідати на всі питання. Вирішуйте самі.
    Особисто мені цікаво й самому прочитати цю книгу, адже матеріал, що потрапить в голову дітям, має бути попередньо вивчений.
    Навіть в разі, якщо хтось вирішить, що "зарано", нехай краще ця книга вже у вас буде. Так, при настанні "часу Х" можна її дістати та разом прочитати. Сподіваюсь, для нашої навчальної системи ця книга теж стане цікавою і війде, щонайменш, в перелік позакласного читання.