Рецензии «Рік у лісі»

Рік у лісі
175 грн
  • Замечательная книга
    Анастасия Сахно, 3 октября 2016 г.
    Благодаря другим рецензиям приобрели эту замечательную книгу и ничуть не пожалели. Если говорить о внешнем виде, то обложка не сильно яркая, "детская" и родители маленьких деток ( до 3 лет) могут и не рассматривать ее к покупке, но если заглянуть внутрь сразу открывается волшебный, яркий и веселый мир обитателей леса. Книга выполнена из плотного картона, думаю хватить для прочтения не одному ребенку. Всего в книге 12 разворотов - на каждый календарный месяц и еще два разворота, первый - знакомство с обитателями книги-виммельбуха и последний разворот - это мини игра-лабиринт, правда она, думаю для деток постарше. На каждом развороте можно наблюдать за жизнью лесных обитателей, за тем как они взаимодействуют между собой и с людьми, за сменой времен года. Очень понравилось как в этой книге описан круговорот жизни: у животные находят пару, потом появляется потомство, далее мы уже можем наблюдать за поведением молодняка... Еще очень нравятся комичные ситуации, которых множество на страницах. Очень полюбился нам енот в этой книге.

Такие книги не могут наскучить в принципе.
  • Рецензія
    Лина , 10 августа 2016 г.
    У нашій бібліотеці багато книг про пори року - пізнавальні, і розважальні, наукові і художні. Але і цій чудовій книзі знайшлося своє гідне місце! Чудові ілюстрації! Кожен розворот передає особливий настрій, начебто тримаєш у руках справжню казку. Нам дуже сподобалася! Рік в лісі оповідає в основному про життя за містом і про тварин, яких ви можете там зустріти. Малюнки можна роздивлятися годинами и завжди в них знаходиш те, що не побачив раніше.

Діти полюбили цю книгу. Добре мотивує на розповідання, порівняння, розвиває мову, наочно показує хто де живе, чим займається на протязі року. З цією книжкою я зрозуміла, що набагато краще вчити своїх дітей по малюнкам, ніж зачитувати величезні тексти. І їм цікаво і мені приємно, що діти тягнуться до знань. Старшому сину цікаво тому що він вже щось розуміє в ботаніці, зоології та тваринному світі, а молодша в захваті від картинок, щоб не сказати, я сама розглядала їх дуже довго. Книга дуже класна, рекомендую!!!
  • Это базовая "смотрелка" для детей
    Катерина Песня, 7 августа 2016 г.
    Я считаю эту книгу базовой "смотрелкой" (или "глядетлокой") для детей. Ведь книги нужно не только читать, а и смотреть. Для этих целей "Год в лесу" подходит идеально.

Во-первых, отличное качество. Формат А4, да немного большая. Но это только плюс, когда внутри столько деталей! Каждый месяц - отдельная история, со своими "жителями" леса, их бытовыми делами. Хорошего качества и плотности картон. Это огромный плюс в продолжительности жизни книги. Ведь сначала вы можете деткам ее просто показывать и рассказывать, описывая все, что видите на страничке. Когда ребенок уже привыкнет к деталям, можно придумывать собственные сюжеты и повествования: легкие и посложнее. А в возрасте 4-5 лет ребенок сам сможет вам рассказывать собственные произведения, развивая технику речи. Вот для этого и нужны плотные страницы - чтобы выдержать 5-6 лет =)

Во-вторых, это насыщенность и ценность книги. Первый вопрос: что может быть полезного в книге, если в ней нет текста? На самом деле, тут можно её "читать" даже родителям со слабенькой фантазией. Ведь жизнь леса показана в деталях: разные сезоны, состояния, оттенки и даже время дня. Просто проговаривайте детям, что видите. Художник, включил свою фантазию и выполнил 80% дела вместо родителей, прорисовав это всё. И кстати, в конце книги есть краткие описания и даже игра.
  • Чарівна книга від Видавництва Старого Лева
    Анна , 8 мая 2017 г.
    Одна із найцікавіших книг-роздивлялок "РІК У ЛІСІ".
    Повністю з цупкого картону відмінної якості.
    Великий розмір: 22 на 31 см.
    Книга буде цікавою як для дошкільнят, так і молодших школярів.
    "РІК У ЛІСІ" складається із 24 сторінок, на яких зображено 12 місяців одного року.
    При цьому кожний місяць - це окрема, до деталей намальована картина лісу із усіма його мешканцями (дика свиня, вовки, лось, борсук, бобри, зайці, сарни, рисі, лисиця, землерийка, плотва, кріт, жаби, мурашки, вухата сова, кажан, бджоли...). Тваринки зображені у різних ситуація, за різних погодних умов та у різний час доби. Із книги ваш малюк дізнається як міняється природа протягом усіх місяців року? Хто із лісових тварин де живе? Що їсть? Хто спить вночі, а хто вдень? Як готуються до зими?
    На першому та останньому розвороті ви знайдете інтелектуальну гру та розповідь про кожну тварину.
    Книга чудово розвиває увагу, спостережливість, здатність описувати і аналізувати, стимулює логічне мишлення та гарантує зайнятість вашої дитини на багато-багато годин.
    Просто розглядате і придумуйте сюжети до ілюстрацій.
    Подаруйте своїй дитині радісні та пізнавальні години із цією книгою.
  • Замечательная книга
    Ольга Сокольцова, 31 августа 2017 г.
    Прежде хочу поблагодарить всех, кто написал рецензии, благодаря которым я купила эту книгу. Как жаль, что я раньше о ней не знала! У меня меньший ребенок не любит, когда ей читают книги, она перебивает, вставляет свои комментарии или вообще отвлекается от темы. Но эта книга совсем другое дело - у ребенка есть место для фантазии. Хотя она и называет этот процесс "почитать", мы вместе с нею рассматриваем картинки, ищем обитателей, придумываем истории.
    Книга добротная, листы картонные, поэтому частое чтение не скажется на состоянии книги. Картинки - это объект особого восхищения, так много деталей, нюансов, они сочные, красочные, интересно рассматривать даже мимику жителей леса. На каждом развороте определенного месяца можно рассматривать разных животных и насекомых, что интересно, если в глаза сразу бросаются крупные жители, то потом больше внимания обращаешь на самых мелких обитателей. Согласна, особо интересно было следить за жизнью муравьев)) У дочери особое умиление вызывают те страницы, где у зверят появляются малыши.
    Однозначно рекомендую к покупке!
  • Развиваем внимательность, познаем природу
    Світлана , 10 августа 2017 г.
    Это шикарная книга о природе. Она большого формата с одинаково плотной обложкой и листами в середине. На первом развороте нарисованы животные, птицы, насекомые и рыбы, которые встречаются на рисунках в книге, и несколькими предложениями описывается каждый вид лесного жителя. Следующие 12 страниц не имеют текста, а иллюстрируют жизнь этих же существ в лесу в разные времена года (по одному развороту книги на каждый месяц года). И тут начинается самое интересное – все лесные жители не просто изображены, ведущими тот или иной способ жизни, а показаны их намерения, желания с комическим оттенком. Например, в январе белка как бы задумывается: «Где мой орешек?», а лось вспоминает: «Где я потерял рога?»; медведь удивленно-возмущенно смотрит на случайно залезшего к нему в берлогу крота и как бы говорит: «Ты что здесь забыл?». А в феврале та же забавная белка продолжает упорные поиски орешков, а лось с такой безнадегой смотрит на свои рога, которые он потерял осенью и сейчас нашел. И так на каждой странице можно проследить каждого лесного жителя, особенности его жизни в разные времена года. И это очень захватывает, много смешных иллюстраций. Последний разворот книги – лабиринт, и надо помочь лесным жителям найти пройти по лабиринту к своей паре.
    Ребенку безумно нравится книга (особенно апрель и май, когда у всех зверей появляются детеныши). Она действительно стоит покупки.
  • Перший ,, підручник " з природознавства
    Олеся Кізима, 27 июля 2017 г.
    Цей чудовий віммельбух я придбала у парі з іншим - ,, Рік у місті ". І тепер з гордістю можу себе зачислити до всіх обожнювачів книжок - розглядалок. Бо це - просто неймовірно круті речі, над якими чадо, як і батьки, ,, зависатиме " годинами, днями, роками, щоразу помічаючи досі щось недобачене. І, найголовніше, видання такого жанру дозволяють побути ,, самому собі режисером ", бо, оглядаючи сторінку за сторінку самотужки придумуєш сюжет! І щоразу - новий.))

,, Рік у лісі " запрошує ,, прожити " цілий рік разом з типовими лісовими мешканцями. Вашими сусідами стануть ведмідь бурий, качка дика, лось, зайчиха, вивірка звичайна, мала мідниця, вуж, свиня дика, сорока, грак, борсук, сова вухата, лисиця, кріт, вовк, їжак, журавель сірий, рись, плотва, видра європейська, кажан - вечірниця, черепаха болотна, фазан звичайний, дятел звичайний, ласка, соловейко східний, припутень, зубр, бобер європейський, сарна європейська, єнот - полоскун, синички, горобці звичайні, всілякі комашки і, звичайно, пан лісничий. Зумисне знайомлю з усіма героями, бо вони присутні на усіх дванадцятьох картинах - місяцях. Вони зображені за різної погоди, вдень чи вночі та у різних ситуаціях. І, головне, у кожного свій характер, та ще й який! Авторка дуже детально промальовує усі звірятка і навіть, як вони ,, корчать " гримаси!

А ще книжка, особисто для мене, розвінчала деякі міфи. Наприклад, про їжака: не носить він яблук, наколених на голках, бо взагалі їх не їсть! А стоніжки зовсім не мають ста ніг!

Спостерігаючи за лісовим життям від грудня по січень, допитливий читач дізнається дуже багато про звички тварин. А наприкінці книжки можна поблукати підземним лабіринтом, допомагаючи героям поєднатися в пари або віднайти те, про що вони мріють.
  • Рік у лісі - видавництво старого лева
    Повхан Яна , 15 июня 2017 г.
    Всі 15 сторінок цієї книги вражають своїми ілюстраціями - дуже влучними і мальовничими і дотепними. Моєму двохрічному синочку найбільше сподобалась історія про мурашник - на кожній сторінці ми змогли побачити, що відбувається у мурашнику протягом року, як мурашки готуються до зими, як лягають спати взимку, потім прокидаються і працюють все літо. Навіть королева мурашок має мініатюрну мімімішну корону. Так цікаво спостерігати, як навесні у всіх звіряток і птахів з"являються дітки, як вони ростуть ціле літо, як відокремлюються від батьків восени чи взимку. На кожній сторінці ми побачили тих самих тварин, перебіг їхнього життя протягом року - і це справді дивовижно! Ідея книги чудова!
    Синочок досить часто просить показувати цю книгу, ми подарували таку саму вже і похресниці, тепер замовили ще й іншу з цієї ж серії - "Рік у місті".
    На наш вік і молодше - книга ідеальна, картон дуже міцний і порвати буде важко навіть самим неакуратним ручкам).
    Придбали цю книгу ще двом діткам у подарунок - всі задоволені!
  • Очень полезная книга
    Лукань Мария, 18 марта 2017 г.
    Купила книгу для своей малышки, но нам еще нет и 2 годиков, потому мы просто смотрим картинки, водим пальчиком. Ее привлекают красочные картинки. На мой взгляд, эта книга универсальна тем, что она абсолютно для любого возраста! Совсем маленьким интересны картинки, а детки постарше смогут узнать, чем занимается каждый зверек в лесу в определенное время года, наблюдая за жизненным циклом животных по картинках. Это как мини энциклопедия, но только не в скучном описании а в красочных рисунках! Даже мне было интересно наблюдать за этой удивительной жизнью в лесу!
    Смысл идеи заключается в том, что на двенадцати разворотах книги, которые соответствуют месяцам (разворот декабрь, январь и т.д.) изображен лес со всеми его жителями, начиная от муравьев, червяков и заканчивая птицами. Каждый разворот показывает, как меняется жизнь в лесу и что делают животные когда зима, или лето. Когда лось сбрасывает рога, когда медведь впадает в спячку, что делают бобры, лисы и лесник) Также в начале книги автор дает краткое юмористическое описание героям книги, чтобы ребенок знал, как называется зверек или насекомое, и что наиболее для него характерно. Это, действительно, полезная книга.
  • Чудова книга ВСЛ
    Марина Макєєва , 20 февраля 2017 г.
    Придбали дану книгу для доньки 1,5 роки та племiнницi 2 роки. Книжка просто чудова! Якiсть на висоті, яскраві малюнки, міцний картон (перевірено на смак:)

Книга пізнавальна, і насправді підходить для віку до 2-ох років, під наглядом дорослого.На першому розвороті можна ознайомитися з усіма героями книги. А на останньому - лабіринт, для нас ще складний, але дуже цікавий. Впевнена, що і надалі вона не залишиться без уваги!
    Це наша перша книга, типу "Віммельбух". Ми полюбляємо її розглядати, шукати загублені роги оленя, чи дивитись, коли ж прокинется ведмедик і черепаха. А ще сова і білочка. Кожен знайде, свого улюбленого героя.
    Ця книга дає чудову можливість прослідкувати за життям кожноі тваринки окремо протягом року. Доня бере мій пальчик і водить ним по сторінці, начебто сама придумує історію) Я і сама кожного разу знаходжу щось нове, не помічене раніше. Дуже багато смішних ситуацій.

Ну і пори року, головна ідея книги, ми вже знаємо, коли зима) будемо вчитись разом і надалі.
    Однозначно книгу рекомендую!