Рецензии «Результативний конфлікт. Незгода - це сила, що працює на вас »

• Результативний конфлікт.
    anastasi77777 , 11 января 2017 г.
    Тут, у цій книзі описан новий погляд на конфлікти і на те, яку користь вони приносять. І не тільки у теорії, а і на практиці. Бути керівником - це набагато більше, ніж мати табличку з ім'ям. Це означає не лише вміння організувати роботу колективу, а і стати лідером групи. Роберт Фергюсон та Питер Коулман - це майстри слова, которі зробили для мене книгу дуже доступною! Вони пишуть, що кожен, хто налаштований на досягнення чітко поставлених цілей у роботі, має бути готовим до інтенсивного щоденного спілкування, яке принесе багато конфліктів. І найцікавіше, що вони розказують, як ці конфлікти можна змінювати на свою користь і використовувати як можливіть до розвитку. Мені було цікаво прочитати про друзів і роботу. Чому друзі і хороший бізнес - це речі, що неможна з'єднати. Книгу було створено задля того, щоб провокувати конфлікти, котрі принесуть користь. Книга зовсім не банальна і вона дуже змістовна! Поповнюю свій топ-лист! Раджу і Вам спробувати включити цю книгу в нього. Я впевнена, що вона того варта!