Рецензии «Рецепти Мумі-мами»

• Рецепти Мумі-мами
    Вера Чобитько, 17 февраля 2016 г.
    Книгу придбала тому, що просто обожнюю роботи цієї авторки. Не можна сказати, що вона пише виключно для дітей, книги можуть читати і дорослі, що є великим плюсом.
    Цю книгу рецептів рекомендую купувати лише тим, хто любить серію історій про мумі-тролів, бо вона, як я вважаю, виключно для тих, хто розуміє, як і навіщо було створено цю збірочку рецептів.

При читанні у мене виникло декілька проблем. По-перше, книгу перекладено у Львові, а тому багато слів виявились трішки незрозумілими для мене, бо вони є діалектними, але хоч якісь знання в кулінарії та знання рідної мови допомогли мені зрозуміти, що там та як. По-друге, щоб приготувати деякі страви, доведеться заморочитись над тим, щоб знайти інгредієнти.

Але я купувала цю книгу не для того, щоб готувати. Я придбала її саме через надзвичайно красиві ілюстрації, які ви знайдете в цій книзі. Їх можна розглядати просто годинами. Книга дарує просто неймовірне естетичне задоволення. Малюнки просто захоплюють своєю красою та детальністю, сторінки дуже приємні на дотик, а читати рецепти - саме задоволення.

І хоч я купувала "Рецепти Мумі-мами" лише для перегляду та зберігання на поличці улюблених книг, але я знайшла там дуже багато цікавих рецептів, які дуже скоро втілю в життя. Тому я з радістю раджу вам придбати цю книгу. Обіцяю, що вона вам сподобається, якщо не рецептами, то цікавими цитатами з книг письменниці та атмосферою, яку вона в собі несе.
  • Мумі-мами
    anastasi77777 , 12 января 2017 г.
    Вау! Вау! Вау!
    Це нереальна книжечка! Я обожнюю готувати і все думала, а як свою дитину привчити до хоча б базових понять кулінарії. І от я знайшла Рецепти Мумі-мами. Це така добра, така мила, така крута книжка для дитини! По-перше, тут легесенькі рецепти, котрі може повторити дитина. По-друге, книга адаптована так, щоб кулінарія стала для дитини легкою і базовою звичкой! Я дуже задоволена книгою!
    У книжці опубліковано приблизно 100 рецептів і це від салатів до рибних і овочевих страв. Частина рецептів – це легкі базові рецепти, а інші потребують допомоги мами чи тата. Що дуже зближує родину. Книжечка ілюстрована малюнками Туве Янссон й помережана цитатами з оповідей про мумі-тролів. Казкова книга просто!
    Наталі Іваничук - це перекладачка, котра талановито переклала всі рецепти. До речі, рецпти тут більш азіатські, але смачні. І є класичні рецпти європейської кухні. Тому книга комплексна.
    Я і моя родина просто у захваті від "Рецепти Мумі-мами"!! Дійно рідке видання і дуже нам було корисним!