Рецензии «Психологія впливу»

• Психологія впливу
    anastasi77777 , 6 января 2017 г.
    Цю книгу мені ще рекомендували психологи-викладачі в університеті. Вона дійсно варта своїх грошей і варта того, щоб її купили і прочитали. Мені абсолютно праця сподобалась!
    Чалдіні - це майстер слова! У своїй книжці автор доступно і детально описує методи психологічного впливу на людей, закони психологічного тиску і створення конкуренції.
    З точки зору психології - це ідеальне видання. Так чітко, просто, цікаво, лаконічно та змістовно. Ця книга Роберта Чалдіні навчиоа мене правильно спілкуватися та розуміти потребу співрозмовнка. А також навчила розпізнавати поведінку інших та розпізнавати маніпуляторів людською свідомістю. І дещо навіть самій стати маніпулятором. Хотілось би додати, що Робер Чалдіні - це мій улюблений психолог-письменник. Він - це доктор психологічних наук та автор десятку робіт-монографій, що перевертають світову свідомість. Ну дуже ж мені сподобалось і я рада, що мала змогу ознайомитись саме з цієї роботою на українській мові. Переклад дуже хороший. Порівнюючи з мовою оригіналу - то це дійсно якісний переклад!