Рецензии «Пришестя роботів. Техніка і загроза майбутнього безробіття»

• Роботи серед нас
    Елена Шайгарданова, 26 декабря 2016 г.
    Роботи вже повсюди (в магазинах, лікарнях, ресторанах, виробництві). І це вже не фантастика. Це вже звичайне сьогодення, котре ми вже майже не помічаємо. Ми вже не здивовуємося нових фантастичним фільмам, ми не завмираємо від новин про нові відкриття у світі робототехніки, ми не ходимо на роботошоу, котрі проходять все частіше й частіше.
    Роботи заполонили вже майже весь світ, ми навіть того не стали помічати. Наше життя стає трохи сучаснішим та легшим, порівняно з учорашнім днем. Здається, що майбутнє вже настало і роботи здатні піклуватись про якість нашого життя.
    Залишається тільки філософське й, здавалось би, непомітне питання - а що, якщо і людина почала перетворюватися в робота?! Яким чином? Дуже легко - кожної миті відбувається механізація наших дій - ми на автоматизмі їдемо на роботу, автоматично вітаємось один з одним і майже нічого не відчуваємо, ми автоматично включаємо ті чи інші реакції, навіть не помічаємо, що ми живемо!
    Як людині не стати роботом та не автоматизувати кожну мить свого життя, як жити більш людяно та живо, як не стати рабом своєї програми та вийти з-під програмної влади.